Lennud Dubaisse

Oktoobris avatakse Dubais Expo 2020 ja mitmed lennufirmad on uue sihtkohana oma talvisesse lennugraafikusse lisanud Dubai lennud.

airBaltic oma talvisesse lennugraafikusse vahemikus 1. september 2021 – 25. märts 2022 lisanud otseühenduse Riiast Dubaisse. Otselennud Riiast saavad toimuma neljal korral nädalas, lende on mugav kombineerida ka Tallinn – Riia otselendudega.

LOT Polish Airlines on oma talvisesse lennugraafikusse lisanud hooajalised Varssavi – Dubai lennud vahemikus 19. september 2021 – 24. märts 2022, lennud saavad toimuma kolmel korral nädalas.

Lufthansa lisab oma talvisesse lennugraafikusse hooajalised München – Dubai lennud, mis saavad toimuma kolmel korral nädalas, vahemikus 1. oktoober 2021 – 23. aprill 2022.

Uued ühendused annab ka võimaluse reisida Dubai rahvusvahelisest lennujaamast (DXB) mugavalt edasi Kesk-Ida, Aafrika ja Aasia Vaikse ookeani piirkondadesse.


Kõrbetest ümbritsetud Dubai on kui külluslik unelm – arvukad peened kaubanduskeskused, tipptasemel restoranid, luksuslikud spaakompleksid, esmaklassiline teenindus.

Dubais on kõik maailma suurim. Dubai sümboliks on maailma kõrgeim pilvelõhkuja – 828 m kõrgune Burj Khalifa. Palm Jumeirah on maailma suurim tehissaar, kus paikneb Lähis-Ida suurim veepark Aquaventure, milles liugu saab lasta ka läbi haikala-akvaariumite. Maailma suurim kaubanduskeskus Dubai Mall hõlmab endas üle tuhande kaupluse ja saja restorani. Emirates Mall kaubanduskeskusest leiab muuhulgas ka nõlva mäesuusatamise harrastamiseks.

Pärsia lahe liivarandades saab nautida rahulikku puhkust kaunis ümbruses. Laitmatult korras ja puhastel ranna- ja basseinialadel ei kohta häirivalt pealetükkivad kaubitsejaid.

Džiibisafari käigus saab romantilistel liivadüünidel päikeseloojangut nautida ning beduiinilaagrites kangastuvad tuhande ja ühe öö muinasjutud.

Küsi lennupiletite pakkumist oma Wrisi reisikonsultandilt helistades 612 9130 või kirjutades tellimus@wris.ee