Wris Reisibürool on kogemus aastast 1991. Oleme üks vanimaid, vaid Eesti kapitalil tegutsev reisibüroo. Meie eelis on lai tootevalik ning personaalne ja kliendikeskne lähenemine läbi ausa klienditeeninduse!

Wris on üks Eesti suurematest ameti- ja spetsiaalreise korraldavatest reisibüroodest. Loodud müümaks lennupileteid ja korraldama tööreise, oleme tänaseks tuntud asjatundliku ametireiside müüjana ja pakume igakülgset abi sobivate reisiteenuste leidmisel igale reisihuvilisele.

Saime esimese reisibüroona Eestis ja kogu Baltikumis Rahvusvahelise Õhutranspordi Assotsiatsiooni IATA akrediteeringu 1992. aastal. Kõik meie ärikliendi teenindajad on kõrgetasemelised, suure kogemuste pagasiga ning IATA poolt diplomeeritud.

Oleme ka Eesti reisispetsialiste ühendava ETFL (Eesti Turismi- ja Reisifirmade Liit) liige.

Pakume Suurbritannia reisikorraldajate Dragoman ja G Adventures eksootlilisi seiklusmatku põnevates sihtkohtades, lisaks vahendame Saksa reisikorraldajate Dertour ja Meiers Weltereisen pakettreise üle maailma.

Vahendame kõiki suuremaid ja ka väiksemaid Eestis tegutsevaid reisikorraldajaid.

Puhkusereisi aitame valida Eestis tegutsevate reisikorraldajate poolt pakutava hulgast. Kui meie kodulehel sobivat valmislahendust ei leidu, paneme selle kokku koostöös kliendiga.

Aitame ellu viia  julgemaid reisiunistusi, muuta meeldejäävaks olulisi tähtpäevi, seigelda metsikutes oludes, tegeleda oma lemmikharrastusega, külastada lemmikartisti kontserti nii koduses Eestis kui laias maailmas.

Kohver paki ise, ülejäänu eest hoolitseb WRIS!