Wris on üks Eesti suurematest ameti- ja spetsiaalreise korraldavatest reisibüroodest, kogemust alates aastast 1991. Loodud müümaks lennupileteid ja korraldama tööreise, oleme tänaseks tuntud asjatundliku ametireiside müüjana ja pakume igakülgset abi sobivate reisiteenuste leidmisel. Meie reisikonsultandid suudavad tagada kõrgetasemelise ja personaalse teeninduse tänu rahvusvahelistele partnerite võrgule ja erinevatele broneerimissüsteemidele, hoides nii kokku teie väärtuslikku aega.

Pakume kõikidele lepingulistele klientidele personaalset teenindust – ühte klienti teenindab vastavalt kliendi eelistusele konkreetne reisikonsultant või tiim, kes teab kliendi soove ja vajadusi ning oskab alati teha sobivaima pakkumise. Lisaks pakume 24/7 kliendituge.

Arvestame ärireisijate konkreetsete vajaduste, eelistuste, turvalisuse, ajaressursi, rahaliste võimaluste ja mugavusega ning pakume alati optimaalset teenust. Teenuse korraldus on paindlik ja kliendiga koostööle orienteeritud, kliendi vajaduste huvides reisiteenuste turu konkurentsiolukorda ja valikuvõimalusi maksimaalselt ära kasutav.

Abistame ettevõtetele suunatud lojaalsusprogrammidega liitumisel, mis tagavad soodsamad tingimused ja/ või hinna.

Pakume äriklientidele spetsiaalset online broneerimissüsteemi, mis võimaldab ööpäevaringselt ja reaalajas tutvuda erinevate teenusepakkujate, sh lennufirmade, majutusasutuste, autorendifirmade jm reisiteenustega, võrrelda hindasid ja broneerimistingimusi, kontrollida kohtade saadavust ning esitada tellimus otse vastava teenusepakkuja tellimissüsteemis. Broneerimistegevus toimub reisibüroo sekkumiseta. Kliendil on täielik vastutus ja maksekohustus temale väljastatud kasutajatunnuse ja salasõnaga tehtud tellimuste eest.

Lisaks klassikalistele reisiteenustele korraldab Wris firmadele ja asutustele vastuvõtte, presentatsioone, seminare ja koolitusi, konverentse, suve- ja talvepäevi ning pidusid. Seda kõike koos meelelahutuse ja toitlustusega. Pakume abi nii kogu programmi koostamisel kui ka sündmuse läbiviimisel.

Oma tegevuses järgime kvaliteedi– ja keskkonnajuhtimise standardeid ning andmekaitse ja küberturvalisuse nõudeid. Ettevõttes on läbi viidud vastavad enesehinnangu analüüsid, mis baseeruvad erinevate nõuete kohta käivatele, vastavate spetsialistide poolt organisatsioonidele väljatöötatud, standarditele. Covid-19 tingis täiendavate teenindusstandardite loomist ning  vastutustundliku reisimise põhimõtete järgimist.

Reisibüroo, kui reisiteenuste vahendaja roll on jälgida koostööpartnerite, kui vahetute teenuse osutajate, kvaliteeti  ja keskkonnasäästlikku suhtumist. Koostööpartnerite valikul jälgime, millised on kõige „rohelisemad“ ettevõtted, kelle eesmärgiks on keskkonnasäästlik ja jätkusuutlik ettevõtte juhtimine ja areng.

Küsi pakkumist reisiala asjatundjatelt!

Wris Reisibüroo kontakt lepingulistes küsimustes e-mail admin@wris.ee või telefonil 612 9130