Reisimine on teinekord päris suur kulu, seda isegi siis kui saad teenuse parima võimaliku hinnaga. Järelmaks annab Sulle võimaluse oma väljaminekuid paremini planeerida, sest võid oma unistuste reisi eest hakata tasuma mugavalt osade kaupa. Niimoodi võid südamerahus täna tervele oma perele soetada superpakkumisega lennupiletid kartmata, et mõni teine samasse kuusse planeeritud suurem väljaminek reisiplaanide tõttu kannataks või vastupidi.

LHV järelmaks

Täida taotlus SIIN või meie büroos ja teeme Sulle kohe pakkumise.

LHV järelmaksuga saad reisi eest tasuda osade kaupa:
– Vastus taotlusele mõne minutiga
– Sissemakse alates 0 eurost
– Tasuta ennetähtaegne tagastamine
– Puuduvad igakuised haldustasud
– Endale sobiva kuumakse suuruse ja tagasimakseperioodi saad valida ise

Järelmaksu tingimused:
– Intress 9,9%
– Lepingutasu alates 9,90 eurost
– Lepingu pikkus 3 – 48 kuud
– Krediidisumma 50 – 10 000 eurot
– Järelmaksu limiit kehtib 90 päeva

LHV järelmaksuga saab osta ka ettevõte, kes on tegutsenud vähemalt ühe aasta. Selleks esita taotlus , ettevõtte viimane majandusaasta aruanne, bilanss ja kasumiaruanne viimase kuu seisuga. Saada dokumendid aadressile jarelmaks@lhv.ee ja pakkumine edastatakse sulle hiljemalt kolme päeva jooksul. Vajadusel võime küsida ka käendust ettevõtte omanikult, juhatuse liikmelt või teiselt ettevõttelt.

Lisateave:
Lhv.ee/jarelmaks
telefonil 680 2700 iga päev kl 9-21


Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks  ja küsi nõu meie asjatundjalt.

Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 130,36 € ja krediidi kulukuse määr on 20,60% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 2500 €, sissemakse 0%, krediidisumma 2500 €, intress 9,90% väljastatud krediidisummalt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,90 €, järelmaksu periood 23 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 2998,07 € ja tagasimaksete summa 2998,07 €.