Wris reisibüroo on esimene IATA litsentsiga reisibüroo Eestis, meil on õigus vormistada lennupileteid lendudele üle kogu maailma.

Täpsema info ja hinnapakkumise saamiseks saada oma lennusoov tellimus@wris.ee

Hetkel käimasolevad sooduspakkumised

Suusapuhkus Lapimaal

Edasi-tagasi lennupiletid Kittilässe läbi Helsingi või Riia
01.01 – 31.03.2023
Soome

Lounge Pass

Äriklassi ootesaalid -  puhkus lendude vahepeal

 

Lennureisi eelseid soovitusi:

– Lennule kaasa võtta lubatud pagasi hulk sõltub valitud lennufirmast, marsruudist ja teenindusklassist ning on välja toodud pileti kinnitusel. Lisaks äraantavale pagasile võib reisijal olla kaasas mõistlikus koguses käsipagasit, mille mõõdud peavad vastama lennufirma kehtestatud tingimustele. Veendu, et käsipagas vastab lennufirma kehtestatud mõõdule ja kaalule ning ei sisalda keelatud asju.

– Enne kodust lahkumist kontrollige, et Teil on kaasas kehtiv reisidokument (Euroopa Liidu piires reisides piisab ID-kaardist, muudes riikides on vajalik pass).  Teised isikut tõendavad dokumendid ei ole reisidokumendid, ka lastel peavad olema kaasas oma reisidokumendid.

Välismaalase passi omanikuna veendu, et Sul on kaasas ka elamisluba tõendav dokument – vanemates välismaalaste passides on sellekohane kleebis, uuema passi puhul tuleb kaasa võtta ka elamisluba tõendav ID-kaart.

– Kõigil lennureisijatel tuleks lennujaamas olla üldiselt vähemalt 2 h enne lennu väljumist. Lennule registreerimise süsteem sulgub tavaliselt 40 minutit enne plaanipärast väljalendu. Erinevatel lennukompaniidel võib registreerimise aeg mõnevõrra erineda. Kontrollige, et jõuaksite õigeaegselt lennujaama!

– Kõige mugavam on end reisile registreerida enne lennujaama tulekut internetis, lennufirma kodulehel või terminali iseteeninduskioskis. Check-ini tehes kontrollige, kas pagas registreeritakse kuni sihtpunktini või peate selle mõnes transiitpunktis välja võtma ning uuesti registreerima.