Finnairi suvesihtkohad

Sumesoe suveilm ja -olustik on tänavu garanteeritud, sest Finnair on oma suvisesse lennugraafikusse lisanud põnevaid uusi ja juba tuntud headuses sihtkohtasid.

Imelised rannad, vanalinna hubane õhkkond ja Veneetsia sadama kutsuvad söögikohad muudavad Chania suurepäraseks puhkusepaigaks igas vanuses külastajatele. Kreeta pealinn Heraklion üllatab oma reipuse ja elujõulisusega. Saa osa Minose kultuuri hiilgusest Knossose varemetes ning naudi Kreeka köögi isuäratavaid maitseid. Rhodose saar pakub avastamiseks müütiliste ehitiste pärleid – matka mõne sinisest merest kõrguva mäe otsa, nt Atavyros, või külasta saarel asuvaid hubaseid väikeseid külakesi, sh Lindos ja Faliraki.

Alicante dünaamiline linn Hispaania kagurannikul, millele on omane rikkalik kultuur, maitsev kohalik toit, fantastilised rannad ja palju kiidetud ööelu. Picasso kodulinn Malaga, mis on tuntud sügavsinise taeva ning miilidepikkuse ranna järgi.  Palma de Mallorca pakub nii peamise puhkusekoha Mallorca saare kui ka Baleaari pealinna näol parimat kahest maailmast, olles täiuslik sihtkoht rahustavaks rannapuhkuseks või kultuuriliseks linnapuhkuseks.

Lissabon on suurepärane kooslus traditsioonidest ja kaasajast – huvitavad vaatamisväärsused, muuseumid ja kultuur ning särtsakas linnaelu, maitsev toit ja lõputult tegevusi. Madeira, mis on Portugali autonoomne piirkond, on tuntud aastaringse sooja ilmastiku ja päikesepaiste ning imelise looduse ja rikkaliku kultuuri poolest.

Avasta Horvaatia ja naudi idüllilist unistuste linnapuhkust Dubrovnikus või aastas üle 2600 tunni päikesepaistet pakkuvas Splitis, mis on suurepärane vahemereäärne sihtkoht nii kiireks lühipuhkuseks kui ka pikemaks suvepuhkuseks.

Šotimaa pärl Edinburgh, kultuuri ja arhitektuuri aardelaegas Krakow, rikkaliku ajaloo ja ilusa arhitektuuriga Praha, igavese linnana tuntud Rooma ja lummav Veneetsia, Prantsuse Riviera suurim linn Nice ja Doonau mõlemal kaldal paiknev Budapest.

Sihtkoht Reisiperiood
Chania 5.06.-29.10.2021
Heraklion 1.07.-29.10.2021
Rhodos 4.06.-28.10.2021
Alicante 8.05.-30.10.2021
Malaga kuni 29.10.2021
Palma de Mallorca 19.06.-26.10.2021
Lissabon 22.06.-30.10.2021
Madeira 21.06.-25.10.2021
Dubrovnik 22.06.-11.10.2021
Split 22.06.-27.10.2021
Edinburgh 8.05.-28.10.2021
Krakow 23.06.-24.10.2021
Praha 11.05.-28.10.2021
Rooma 9.05.-28.10.2021
Veneetsia 21.06.-28.07.2021
Nice 10.06.-26.10.2021
Budapest 8.05.-30.10.2021

Finnairi paindlike broneeringu muutmise tingimustega saab reisikuupäevi kohtade olemasolul lisatasuta muuta. Paindlikud tingimused kehtivad broneeringutele ajavahemikus 1. aprill 2020 kuni 31. august 2021

Küsi nõu oma Wrisi reisikonsultandilt helistades 612 9130 või kirjutades tellimus@wris.ee

Autorist

client-photo-1
Pille