Pakume abi reisiks vajalike viisade vormistamisel. NB! Viisateenust osutame ainult siis, kui viisat vajavasse riiki on meie vahendusel ostetud kas hotell, lennupilet või pakettreis. Viisateenuse hulka kuulub info andmine konkreetse viisa taotlemiseks vajalike dokumentide kohta, dokumentide saatkonda toimetamine ning sealt ära toomine.

Viisa väljastamise või sellest keeldumise otsuse langetab saatkond, Wris Reisibüroo ei saa seda kuidagi mõjutada. Keelduva otsuse korral saatkonnad konsulaarmakse ei tagasta ning ei ole kohustatud põhjendama viisast keeldumise otsust.

Wrisi viisateenuste hinnad vastavalt saatkonna asukohale

Kogus Tallinn Helsingi
1-4 passi 20 € 62 €
5 –10 passi 12 € 54 €
11-15 passi 10 € 49 €
16 ja rohkem passi   8 € 48 €
  • Kõik hinnad on antud ühe passi kohta
  • Hinnad ei sisalda saatkonna riigilõivu
  • Lisatasu 11,50 € tellimuse kohta, kui WRISi reisikonsultant koostab kirjaliku taotluse saatkonnale viisa ennetähtaegse vormistamise kohta. Ebaõnnestumise korral juurdemaks tagastatakse. NB! Reisibüroo Wris ei garanteeri saatkonnapoolset vastutulekut WRISi palvele.
  • Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%
  • NB! Täiendavate dokumentide saatmine Helsingis asuvatesse saatkondadesse 20 €

Viisateenuse hind mujal asuvates saatkondades 
Viisateenuse hind moodustub Tallinna viisateenuse hinnast ning kiirkulleri (UPS, TNT vms) hinnast, mis jagatakse võrdselt passide vahel. Kullerfirma kalkuleerib oma hinna vastavalt saadetise kaalule ning sihtmaa kaugusele.

Wrisi reisiportaalis on riiginfo juures märgitud, kas antud riiki reisimiseks on vaja viisat või mitte. Kahtluste korral küsi kindlasti lisainfot oma reisikonsultandilt või saada kiri tellimus@wris.ee.

Viited:
Eesti Välisministeeriumi reisi- ja viisainfo riikide kaupa