Lufthansa rohelised hinnad
Wris Reisibüroo müüb Lufthansa, Swiss, Brussels airlines, Austrian, Air Dolomity ja Edelweiss lennufirmade Green fares pileteid (rohelise hinnaga pilet) Euroopa ning Alžeeria, Maroko ja Tuneesia sihtkohtadesse.
Rohelise pileti hind sisaldab piletil märgitud lendude CO2 heitkoguste kompenseerimist. Seda kasutatakse 20% keskkonnasäästliku lennukikütuse (SAF) ostmiseks ja 80% kvaliteetsete kliimakaitseprojektide toetamiseks.
Pilet sisaldab:
  • 1 ühik äraantavat pagasit,
  • istekoha broneeringut,
  • saab muuta kuupäeva muutmistasuta (võib lisanduda hinnavahe) ning
  • klient teenib 20% rohkem Miles and More staatus ja awardmiile.

Oma uute roheliste piletihindadega astub Lufthansa sammu lähemale lennata puhtamalt!

Saame oma klientidele kohe broneerimise ajal pakkuda säästlikumat hinda, mis sisaldab juba lennuga seotud CO₂ heitkoguste vähendamist ja kompenseerimist piletihinnas.

Kuidas see töötab?

See on lihtne. Kui klient broneerib keskkonnasõbraliku pileti, väheneb säästva lennukütuse (SAF) kasutamine 20% individuaalsetest CO2 heitkogustest. Ülejäänud 80% individuaalsetest jälgitavatest CO₂ heitkogustest kompenseeritakse samaväärse panusega kvaliteetsetesse kliimakaitseprojektidesse.

Alates 15. veebruarist 2023 on meie rohelised piletihinnad – Economy Green ja Business Greenbroneeritavad kõikidele Austrian Airlinesi, Brussels Airlinesi, Lufthansa, SWISSi, Air Dolomiti, Edelweissi ja Eurowings Discoveri lendudele Euroopas*. Lisaks Economy Classic pileti või Business Saver pileti eelistele pakuvad meie rohelised piletihinnad suuremat paindlikkust (ümberbroneeritav, ilma vahetustasuta) ning 20% rohkem boonuspunkte.

 
 
Küsi pakkumine Lufthansa green piletile turisti- või äriklassis: tellimus@wris.ee