est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Veneetsia - Aadria mere kuninganna

Hind al 359 €

  • Müügiperiood 11.04.19 - 20.12.19
  • Reisi kestvus 4 päeva

Veneetsia Itaalias on linn täis romantikat ja salapära

Veele ja 118 saarele rajatud Veneetsia linna on nimetatud küll Itaalia pärliks, küll Aadria mere kuningannaks. Oma lummava ilu ning kuulsa ajaloo tõttu on Veneetsia olnud inspiratsiooniallikaks tervetele põlvkondadele kunstnikele ja kirjanikele ning aastas külastab linna ligi 12 miljonit turisti. Aastasadade jooksul pole see linn just palju muutunud - ikka sama stiilsed ja võluvad gondoljeerid laulmas neidsamu romantilisi laule, mis nende esiisadki, ikka seesama kristalselt pehme ja mõnus valgus, mida teame kuulsa Veneetsia maalikunstniku Canaletto töödest. 17. ja 18. sajandil oli Veneetsia Euroopa lõbupealinn, n-ö omaaegne Las Vegas. Paheline ja donjuanilik Veneetsia, mille võlusid käis karnevalimaski varjus nautimas pea kogu Euroopa rikas eliit. 19. sajandi romantikute põlvkonnale oli Veneetsia aga meelispaigaks, kus igatseti veeta oma elu viimased päevad. Näiteks kuulus Saksa helilooja Richard Wagner üüris siin enesele palee Suure Kanali ääres, kus ta 1883. aastal suri.

Veele rajatud linn on võidelnud merega rohkem kui 1500 aastat. Väidetavalt on Veneetsia aga just viimasel sajandil kaotanud merele enam maad, kui kogu sellele eelnenud 1000 aasta jooksul kokku. Et võimaldada suurtele kruiisi- ja sõjalaevadele ning naftatankeritele ligipääs linna, süvendati eelmise sajandi keskel laguuni põhja ja laiendati kanaleid, selle tulemusena voolas laguunidesse palju magevee mikrofloorat reostavat merevett - kanalites söövitab see rajatiste iidseid alusmüüre nagu hape ning skeptikute arvates on kõik jõupingutused Veneetsiat uppumissurmast päästa tänaseks lootusetult hiljaks jäänud.

Lummav linn koos oma kaunite pitsehitiste ja kirevate mälestustega laskub järjekindlalt ikka sügavamale merepõhja...

  Hind alates
Hotell koos hommikusöögiga  jun-okt nov-dets
Tintoretto 3* 399 € 359 
La Forcola 3* 449 € 379 
Ca'Vendramini di Santa Fosca 4* 519 € 399 
All Angelo 4* 589 € 409 
Ca Sagredo 5* 799 € 499 

Rohkem infot hotelli kohta saad klikkides hotelli nimelisel lingil. Sõltuvalt reisi kuupäevast, suurüritustest sihtkohas ja vabade kohtade olemasolust võib hind erineda ülaltoodust (soodsaim hind tihti nädala sees).
Tegemist on näidishindadega, meie hotellivalik on tegelikult palju suurem. Küsi täpsustatud pakkumist meie reisikonsultandilt!

Paketi hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletit Veneetsiasse 
- lennujaamamakse 
- käsipagasit või registreeritavat pagasit vastavalt lennufirma reeglitele
- 3 ööd majutust ühele valitud hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib vähemalt 2 inimest
- hommikusööke

Lisatasu eest:
- reisikindlustus
- lisaööd Veneetsias või mujal Itaalias
- ekskursioonid jm lisateenused sihtkohas
- linnatranspordi piletid


Küsi pakkumist vastavalt oma soovidele tellimus@wris.ee või 612 9130.
 

* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks.

Venice in a Day from Joerg Niggli on Vimeo.