est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Õnnemaa Sri Lanka - ringreisiga rannapuhkus

Hind al 1389 €

  • Müügiperiood 01.12.18 - 15.04.19
  • Reisi kestvus 14 päeva

Imeline Sri Lanka saare ringreis koos lõõgastava rannapuhkusega!

Sri Lanka tähendab tõlkes õnnemaad - ja seda igati põhjendatult. Esimesed Indiast Sri Lankale saabunud inimesed olevat kirjeldanud saart kui maist paradiisi.


Saare laugjad lääne- ja lõunarannik on täis pikitud otse ookeanipiiril kasvavaid kõrgeid kookospalme. Maaliline rannikuosa muutub saare keskosa poole liikudes aina mägisemaks, saare põhjatippu ilmestab aga mini-Sahara kõrb - Manalkadu Desert düünid. Lopsakas džungel vaheldub rohetavate riisipõldudega, teeistandustega kaetud kõrged sametised mäed savannide ja tehisjärvedega, mis on mattunud lootoseõitesse ja vesiroosidesse. Lisaks võib pea igas asustatud punktis näha mõnd iidvana või alles hiljaaegu ehitatud templit või stuupat, saarel asub nii mõnigi maailmas ainulaadne budismi mälestusmärk. 5. saj. e.Kr. asutatud püha linna Anuradhapurat peetakse aga lausa budismi pealinnaks.

Millal minna?
Sri Lanka ilm on peaaegu aastaringselt soe (ca 30ºC) ja päikesepaisteline. Kõrgendike alad on jahedad ja kuivad ning rannikualad soojad, kuid värskendavate tuulepuhangutega. Kuna tegemist on troopilise kliimaga, võib aeg-ajalt esineda hoovihma. Kõige kuivem periood on jaanuarist märtsini ning juunist augustini, kuid Sri Lankale sobib sõita igal ajal. Eurooplaste seas on sihtkoht aga eriti populaarne muidugi sügis-talvel, mil siin ilm pime ja külm.

Näidishinnad 14-päevaseks reisiks, sellest 4 ööd ringreisil ja 8 ööd rannapuhkus. Soovi korral saab rannapuhkuse või ringreisi osa lühendada või pikendada, saadaval ka erinevad toitlustuse paketid. Küsi pakkumist vastavalt oma soovidele! 

Reisiidee! Ühenda Sri Lanka ja Maldiivid, tee Sri Lankal ringreis ning lenda Maldiividele veetma oma unistuste rannapuhkust. Küsi täpsemalt reisikonsultandilt!

Ringreis on plaanitud puhkuse esimestel päevadel. MarsruutNegombo – Negombo /Dambulla või Sigiriya - Sigiriya (soovi korral Polonnaruwa/Minneriya Park safari) - Dambulla/Matale/Kandy-Peradeniya/Pinnawala.

Näidishotell rannas hommikusöökidega Paketi hind ühele alates
Taprobana 4* Wadduwa  1389 €
Sunrise by Jetwing 3* Pasikudah 1539 €
Shinagawa Beach Resort 5* Balapitiya 1569 €
Heritance Ahungalla 5* 1579 €
Vivanta by Taj 5* Bentota 1599 €
Jungle Beach by Uga Escapes 4* Trincomalee 1679 €
AVANI Bentota Resort & Spa 4* 1819 
 
Hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupileteid alates Tallinnast
- lennujaamamakse seisuga 09.06.2018
- 4 ööd/5 päeva Sri Lanka ringreis grupiga (majutus 3* hotellides, hommiku- ja õhtusöögid, inglise- või venekeelne giid-autojuht). Hind on antud reisija kohta 2kohalises toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
- transfeerid Sri Lankal 
- rannapuhkust 8 ööd valitud hotellis reisija kohta 2kohalises toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
- toitlustust vastavalt valitud hotellipaketile
 
Lisatasu eest:
- reisikindlustus
- lisaööd Colombos või mujal Sri Lankal
- Sri Lanka viisa 35 USD (viisa elektrooniline taotlemine)
- ühese toa lisamaks
- muud lisateenused

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Vaata täpsemalt!

* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks. Jõuludeks ja aastavahetuseks küsi eraldi pakkumist! 

** Hind alates on arvestatud vastavalt USD ja EUR vahelisele valuutakursile 01.12.2018 Wris Reisibüroo jätab endale õiguse hinda korrigeerida vastavalt kursi võimalikule muutusele.