est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Inglite linn Los Angeles

Hind al 859 €

  • Müügiperiood 07.05.19 - 31.01.20

Los Angeles - USA suuruselt teine linn

Inglite linn Los Angeles pakub midagi igale külastajale. Võite minna mägedesse matkama või tutvuda öise linnaeluga, külastada filmidest tuntud paiku või avastada linna vähemtuntud piirkondi, nautida rannamõnusid või suusatada mägedes. Los Angeles on  ideaalne koht, kus linnapuhkuse saab ühitada põgenemisega rahustavasse loodusesse. Linnas on mitu ilusat poolmetsikut parki, nende hulgas Runyon Canyon, Will Rodgers State Park ja Griffith Park, ning 35 km pikkune South Bay rattatee, mis kulgeb põhjas asuvast Will Rogers State Beachist kuni lõunas paikneva Playa Del Reyni. Mõnusad rannad Los Angeleses - Santa Monica, Venice Beach, Malibu ja Redondo - ja selle ümbruses ootavad kõiki päikesenautlejaid. Linnast mõnetunnise autosõidu kaugusel asuvad suurepärane suusatamiskoht Big Bear, Santa Ynez Valley viinamarjaistandused ning matkamiseks sobiv Mojave kõrb Palm Springsi kandis. Los Angelesest 40 minutilise autosõidu kaugusel asub ka Disneyland Park, kus leiavad tegemist nii väikesead printsesside ja Miki Hiire fännid kui juba suuremad Star Warsi ja Kariibi mere piraatide fännid. 
Los Angeles on aastaringseks külastamiseks sobiv sihtkoht. Suvel püsib keskmine õhutemperatuur vahemikus 25–35 kraadi ning talvel jääb see 15-20 kraadi vahele või on veidi kõrgem. Jaanuar ja veebruar on vihmaseimad kuud ning talvel võib õhutemperatuur öösiti tublisti langeda, seega tuleks kaasa pakkida ka soojemad riided. Enamiku osa päevast saab siiski veeta lühikestes riietes. Rannas on õhutemperatuurid aasta ringi mõni kraad jahedamad ning maist juunini võib kuluda kogu hommikupoolik, et ookeani pealt haihtuks hall udu.
 
Los Angelesi külastamiseks on võimalusi palju - kas lihtsalt linnapuhkus või kombineerides seda pikema Ameerika avastusretkega.  Küsi pakkumist vastavalt oma soovidele juba täna telefonil 612 9130 või tellimus@wris.ee
 
Alates 2019 aasta aprillist saab Finnairiga Los Angelesse lennata vaid ühe ümberistumisega Helsingis. 
 
Näidishinnad nädalaseks reisiks Los Angelesse:
 
Hind sisaldab:
Paketi hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast
- lennujaamamaksud seisuga 07.05.2019
- 7 ööd majutust valitud hotellis ühele kaheses toas eeldusel, et koos reisib kaks inimest
- pagasit vastavalt valitud lennufirma pileti reeglitele (üldjuhul käsipagas)
 
Lisatasu eest:
- lisaööd Los Angeleses või mujal USAs
- reisikindlustus
- majutus ühekohalises toas
- ekskursioonid 
- muud reisiteenused sihtkohas
 
Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!
Küsi  parimaid pakkumisi meie reisikonsultandilt tellimus@wris.ee või helista 612 9130
 
* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele ning võib kujuneda reklaamitud hinnast kas kõrgemaks või madalamaks.