est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Hispaania - Costa del Sol

Hind al 619 €

  • Müügiperiood 01.05.19 - 19.10.19
  • Reisi kestvus 8 päeva
  • Reisivahemik 03.09.-19.10.19

Võluv ja võimalusterohke Lõuna-Hispaania!

Costa del Solis on üle 300 päiksepaistelise päeva aastas ning 160 km pikkune liivane rannik meelitab kohale nii tavapuhkaja kui ka maailma rikkad ja ilusad.
 
Costa del Sol on suurepärane lähtepunkt Hispaania võlude avastamiseks. Rendiautoga sõitmine on siin lihtne ja mugav ja vaatamisväärsuste on siin palju. Andaluusia, kuhu Costa del Sol kuulub on vaatamisväärsuste poolest Hispaania üks põnevamaid: suurepäraste keskaegsete mälestusmärkidega Sevilla, Cordoba, Ronda ja Granada paiknevad kõigest paarisaja km raadiuses. Päevaste ekskursioonide ulatusse jäävad ka Suurbritanniale kuuluv Gibraltar ja Araabia eksootikat pakkuv Maroko.
 
Hispaanias Costa del Solis ootavad teid vilgas ööelukeskus Torremolinos, maaliline Benalmadena, rahulik Fuengirola ning maailma kuulsuste lemmikpaik, Euroopa mainekamate kuurortide hulka kuuluv Marbella.
 
Torremolinos, Benalmadena ja Fuengirola on vilka eluga kosmopoliitsed kuurordid, kus on laiad liivarannad, piisav valik hotelle ja ajaveetmiskohti ning aktiivne ööelu. Nad on paslikud nii aktiivse puhkuse harrastajatele kui ka lihtsalt päikesenautijatele. Need kuurortid sobivad hästi ka perepuhkuseks, sest lisaks liivarandadele on lähedal mitmeid lapsi paeluvaid vee-ja huviparke: Tivoli World Benalmadenas, Torremolinose veepark, Benalmadena akvaarium, Fuengirola loomaaed ja veepark, Selwo looduspark Esteponas.
 
Piirkonna loodus on kaunilt vaheldusrikas. Mäed ja orud, kirgassinine meri, laugjad liivarannad vaheldumisi maaliliste kaljudega, hooldatud golfiväljakud, lumivalgete majadega Andaluusia külad mäenõlvadel – see on kirgastav esteetiline elamus.
 
Hotell
Hind alates reisija kohta
BENALMADENA
 
Flatotel International 3-*, söökideta  
  679 €
Best Benalmaadena 4-*, hommiku- ja õhtusöök   769 €
Best Siroco 4-*, hommiku- ja õhtusöök
  729 €
TORREMOLINOS
 
Carmen Teresa 3*-, söökideta
  679 €
Sol Principe 4*, hommiku- ja õhtusöök
  819 €
Sol Don Pablo 4*, hommikusöök
  829 €
FUENGIROLA
 
Mediterraneo Real 4*, söökideta
  719 €
MARBELLA
 
Fuerte Marbella 4*, hommikusöök
 1189 €
Tegemist on näidishindadega, hotellivalik on tegelikult suurem ning ka tubade tüüpe ja toitlustust saab valida erinevat. Küsi asjatundlikku nõu Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee
 
Hind sisaldab
- edasi-tagasi lennupiletit Tallinnast sihtkohta 
- transporti lennujaamast hotelli ja tagasi
- majutust nädalaks vastavalt valitud hotellile, 2-kohalises toas
- toitlustamist vastavalt valitud hotellile
- eestikeelse reisiesindaja teenuseid
 
Lisatasu eest
- reisikindlustus
- ekskursioonid ja lisateenused sihtkohas
- ühese toa lisamaks
 
Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!
 
Küsi pakkumist vastavalt oma reisisoovidele tellimus@wris.ee või 612 9130
 
 
* Reisikorraldajate pakettide hinnad on dünaamilised ning muutuvad pidevalt vastavalt kohtade saadavusele lendudel ja hotellides. Pakkumises välja toodud hinnad on arvestatud seisuga 16.08.2019.