est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Costa Daurada - Hispaania kuldne rannik

Hind al 589 €

  • Müügiperiood 01.05.19 - 25.09.19
  • Reisi kestvus 8 päeva
  • Reisivahemik 04.09.-25.09.19

Kuldne Rannik ehk Costa Daurada on ideaalne paik puhkuseks, kus ühendatud kultuur ja kuldsed liivarannad.

Kui ideaalne puhkus tähendab kultuuri, unustamatuid maitseelamusi ja imelisi liivarandu, siis Costa Daurada on selleks just ideaalne koht! Costa Dauradas on heledad laiad liivarannad, meri läheb laugjalt sügavaks ning rannad sobivad seetõttu ideaalselt ka lastele. Costa Daurada asub Kataloonia autonoomses piirkonnas, kus on kokku 4 provintsi: Girona, Lleida, Barcelona ja Tarragona. Costa Taurada (katalaani keeles) või Costa Dorada (hispaania keeles) jääb Barcelonast lõuna poole ja rannikuala nimi eesti keeles tähendab Kuldset rannikut.

Salou on Costa Daurada puhkeregiooni keskus ning elavaim kuurort, mille on menukaks muutnud Vahemere parimate hulka kuuluvad liivarannad, kirev valik päevaseid ja öiseid ajaveetmiskohti ning mitmekülgsed võimalused aktiivseks puhkuseks. Parim valik nii noortele ja lõbutsemishimulistele, lastega peredele kui ka rahu armastavatele päikesenautlejatele. Salou ja La Pineda sobivad hästi perepuhkuseks, sest läheduses on mitu lapsi veetlevat vee-ja huviparki. Hispaania suurim ja atraktiivseim lõbustuspark Port Aventura jääb praktiliselt Salou serva, kõigest 1,5 km kaugusele ning seal tunnevad end mõnusalt nii suured kui väikesed turistid. 

Rahulik kuurortlinn Cambrils Salou külje all pakub puhkajatele suurepärast vaheldust argipäevast. Kataloonia toidukultuuri pealinnana tuntud Cambrils pakub nii kulinaarseid võlusid, romantilist vanalinna kui ka imelisi liivarandu, ranajoon on lausa kümne kilomeetri pikkune!

Costa Dauradast on hõlbus suunduda Hispaania võlude avastamisele. Barcelona, Girona, Valencia, Zaragoza - kõik need huvitava ajalooga linnad jäävad kuni 250 km raadiusesse. Piirkonna pärl on loomulikult Kataloonia pealinn Barcelona oma suurlinliku elegantsi ja vapustava arhitektuuriga. Kes nii kaugele minna ei hooli, võib tutvuda lähiümbruse keskustega nagu Reus ja Tarragona. Kättesaadavasse kaugusse jäävad nii Salvador Dali muuseum Figuereses, tunnustatud veinikasvatuspiirkonnad kui ka kõrgel mägedes asuv kääbusriik Andorra.

Hotell

Hind alates reisija kohta

Cambrils

 

Pins Platja 2*, toitlustuseta

589 €

Best Maritim 4*, hommikusöök

719 €

Salou

 

Albatros Family 3*, hommiku- ja õhtusöök

649 €

Magnolia 4*, hommikusöök

759 €

La Pineda

 

La Hacienda Gran Hotel 4*-, hommiku- ja õhtusöök

769 €

Tegemist on näidishindadega, meie hotellivalik on tegelikult palju suurem. Sõltuvalt reisi kuupäevast ja vabade kohtade olemasolust võib hind erineda ülaltoodust.  
Tee broneering või küsi pakkumist meie reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee

Hind sisaldab:
- edasi-tagasi otselennu piletit Tallinn-Reus
- transporti lennujaamast hotelli ja tagasi
- majutust nädalaks valitud hotellis ühele eeldusel, et koos reisib 2 inimest
- toitlustamist vastavalt valitud hotellipaketile
- eestikeelse reisiesindaja teenuseid

Lisatasu eest:
- reisikindlustus
- ekskursioonid sihtkohas
- autorent
- muud lisateenused (merevaatega tuba, õhtusöögid jne)

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Vaata järelmaksu kohta täpsemalt!


Küsi pakkumist Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee

Vastutav reisikorraldaja Aurinko, enne reisi broneerimist tutvu kindlasti ka reisitingimustega!

* Hinnad on dünaamilised. Mida kiiremini esitad meile enda ostusoovi, seda suurema tõenäosusega saame pakkuda reisipaketti pakkumises väljatoodud hinnaga. Pakkumises välja toodud hinnad on arvestatud seisuga 9.09.2019.