est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Texase pealinn Austin

Hind al 1749 €

  • Müügiperiood 13.06.19 - 13.10.19

Vormelipakett Austinisse

Kõik muusika-, kultuuri ja vormelisõbrad - on aeg pakkida kohver, sest Lufthansa alustas just lende Texase osariigi pealinna Austinisse, mille hüüdlause on „Live Music Capital of the World“. Aga see ei ole muidugi kõik mida Austin endas peidab – imelised balletietendused, maailmatasemel muuseumid, rikkalikud ostlemisvõimalused ning kaunid pargid ja loodus.

Muusikasõprade rõõmuks korraldatakse Austinis mitmeid muusikafestivale ja ligi 200 paigas saab kuulata muusikat rockist reggeni. Ostlejate rõõmuks leiab Austinist nii šikkke  ostukeskuseid, kui ka ekstsentrilisi butiike, sellele lisaks lugematul arvul kohvikuid, veinibaare ja restorane. Lisaks maailmatasemel muuseumidele nagu Blanton ja Harry Ransom Centre pakub Austin ka kohalikke muuseume ja kunstigaleriisid, mis tutvustavad külalistele linnaelanike loomingulisust. Laevareis Colorado jõel on suurepärane võimalus linna vaatamisväärsustega tutvumiseks. Tänu peaaegu 300le päikesepaistelisele  päevale ja mõõdukale temperatuurile on Austin ka ideaalne koht tervisespordi harrastajatele  pakkudes võimalusi end liigutada nii maismaal -  jalutades, joostes või jalgrattaga sõtes,  kui ka vees  – valida saab  nii aerulaua, süsta või  hoopis vesijalgratta vahel. Lisaks kultuurile ja meelelahutusele võib Austinit pidada ka liberaalseks saarekeseks muidu üpris konservatiivses Texase osariigis. Nimelt on siin oma kontorid suurtel hiiglaste nagu Dell, Apple ja Google ning hulgaliselt kõrgtehnoloogilisi idufirmasid.

Kõigele sellele lisaks toimub novembri alguses Austinis ka Vormel 1 etapp, allpool näidispaketid kõigile vormelisõpradele kuupäevadeks 30.10-06.11.2019. Vormeli etapi või muul ajal Austini külastamiseks küsi parimaid pakkumisi meie reisikonsultandilt tellimus@wris.ee või helista 612 9130

Hotell 30.10.-06.11.2019 Hind - General Admission  Hind - Grandstand  
Holiday Inn Express Austin North Central 3*, RO 1 749 € 2 249 €
Staybridge Suites Austin South 3*, BB 1 929 € 2 439 €
Holiday Inn Austin -Town Lake 3*, RO 2 799 € 2 769 €
Intercontinental Stephen F Austin 4', BB 2 960 € 3 459 €
 
Paketi hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast
- lennujaamamaksud 28.06.2019
- 7 ööd majutust valitud hotellis ühele kaheses toas eeldusel, et koos reisib kaks inimest
- sissepääsupiletid (General Admission või Grandstand) nii eel- kui ka peasõidule ühele
- pagasit vastavalt valitud lennufirma pileti reeglitele
 
Lisatasu eest:
- lisaööd Austinis või mujal USAs
- reisikindlustus
- majutus ühekohalises toas
- autorent
- muud reisiteenused sihtkohas
- USA reisiluba ESTA
 
Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!

Küsi  parimaid pakkumisi meie reisikonsultandilt tellimus@wris.ee või helista 612 9130

* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele ning võib kujuneda reklaamitud hinnast kas kõrgemaks või madalamaks. Hinnad on arvestatud 6.09.2019 seisuga.