est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Road trip Ameerika läänerannikul

Hind al 1399 €

  • Müügiperiood 06.01.20 - 30.11.20

Los Angeles, Santa Barbara, Carmel, Monterey, Yosemite, San Francisco

Põhja-Ameerika läänerannik ulatub Lõuna-Californiast Washingtoni osariigini. Vaikse ookeani kaldajoont pidi kulgeva teekonna võib läbida 30 tunniga, ent paljud kaunid peatuskohad on väärt, et mitte kiirustada ja nautida piirkonna kuulsat automatkade kultuuri.  Niisiis, miks mitte veeta oma järgmine puhkus Ameerika läänerannikuga tutvudes!
Siinkohal pakume välja ühe võimalikest variantidest, mis sisaldab Finnairi lendusid Los Angelesse ja tagasi San Franciscost, ööbimist 2*– 4* majutusasutustes ning autorenti.
 
Reisikava:
1-2. päev: Los Angeles
Tutvuge Ameerika teiseks suurima linna Los Angelesega, mille sümboliks on Rodeo Drive ja Universal Studios, Hollywood Boulevard ja Walk of Fame.
Griffithi observatoorium kõrgub linna kohal Hollywoodi märgi lähedal, külastage Walt Disney kontserdimaja, mille on projekteerinud Ameerika kõige populaarsem arhitekt Frank Gehry.
3. päev: Los Angeles – Central Coast
Alustage sõitu Los Angelesest ning suunduge põhja suunas läbi Santa Monica ja imetlege kuulsaid Malibu randasid. Kogege South Bay jalgrattarada, mille keskmine lõik Santa Monica Beach`ilt kuni Venice Beach`ini on kui pidev karneval, kus liigub nii rulluisutajad kui ka žonglööre ja muidu omi asju ajavad ekstsentrikud. (Kioskitest tee ääres saab tunni- või päevatasu eest laenutada rattaid ja rulluiske.)
Jätkake rannikut mööda Santa Barbarani; kaunis mereäärne kogukond, mida tuntakse ka Ameerika Rivierana ja mis on kuulus oma palmidega ääristatud tänavate poolest.
4. päev: Central Coast – Monterey/Carmel
Sõitke edasi mööda kiirteed Highway nr 1, mis on tuntud ühe kõige maalilisema teena Ameerika Ühendriikides. Nautige võluvat rannikut ja imelisi vaateid Vaiksele ookeanile, sõites mööda 17-Mile Scenic Drive`i, mis möödub ka kuulsast Pebble Beach`i golfiväljakust. Kogege mereäärseid väikelinnu – boheemlikku Carmelit ja võluvat Monterey`d.
5-6. päev: Monterey/Carmel – Yosemite
Teel Yosemite`i rahvusparki läbite California põllumajanduskeskuse ja jõuate Sierra Nevada mägedesse, kus maantee nr 49 liigub tuhandete 1950. aastate kullaotsijate jälgedes.
Hingemattev Yosemite`i rahvuspark pakub suurejoonelisi maastikuvaateid; siin on mitmeid koski ja jugasid, hiiglaslikud sekvoiad ja graniidist kuplid. El Capitani ja Half Dome'i massiivsed kaljud on pargi kõige kuulsamad maamärgid ning hoiavad Yosemite`i orul majesteetlikult silma peal.
7-9. päev: Yosemite – San Francisco
Seitsmedaks päevaks jõuate San Francisco linna, kus avastamist ootavad muuhulgas linna sümbolid Fisherman's Wharf, Golden Gate Bridge ja Alcatraz’i vangla ning Hiinalinn ja palju kaasaegset kunsti SFMOMA-s.
 
 
Näidiskuupäevad Hind alates,
inimese kohta
03.-11.03.2020 1399 
11.-19.05.2020 1399 €
15.-23.09.2020 1689 €
22.-30.10.2020 1809 
23.11.-01.12.2020 1559 
 
 
Hind sisaldab: 
- lennupileteid sihtkohta algusega Tallinnast
- käsipagasit max 8 kg 
- lennujaamamakse seisuga 06.01.2020
- 8 ööd majutust kaheses toas ühele eeldusel, et koos reisib vähemalt kaks inimest
- 9 päeva rendiauto kasutamist (Ford Focus või sarnane) Los Angelese lennujaamast San Francisco lennujaama*
 
Lisatasu eest:
- toitlustus
- registreeritav pagas
- auto lisavarustus* (võimalik kokkuleppel)
- rahvusparkide sisenemistasud
- lisaööd Los Angeleses, San Franciscos või mujal Ameerika Ühendriikides
- USA reisiluba ESTA 14 $
- reisikindlustus
- ekskursioonid ja muud reisiteenused sihtkohas
- ühese toa lisamaks
 
Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Vaata järelmaksu kohta täpsemalt!
 
Küsi parimaid pakkumisi meie reisikonsultandilt tellimus@wris.ee või helista 612 9130.
 
* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks. Ülaltoodud hinnad on arvestatu seisuga 06.01.2020.