est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Hispaania - Almeria

Hind al 469 €

  • Müügiperiood 01.05.19 - 06.10.19
  • Reisivahemik 15.09.-06.10.19

Väike päikseline saladus - Almeria Hispaanias

Ida-Andaluusias asuv Almeria rannik on ilmselt Hispaania ranniku viimane paik, kus on veel võimalik leida rand vaid enda jaoks. Seda piirkonda iseloomustab hellitav päike, mis särab ja soojendab vähemalt 300 päeva aastas. Juba märtsi lõpus on siin piisavalt soe, et riided seljast heita ning nautida päikesekiiri. Soe ilm võib kesta hilissügiseni, isegi novembris langeb temperatuur harva alla 20 kraadi. Suvel, kui termomeetri sammas kerkib veel kõrgemale, on sademete hulk Almerias nullilähedane. Unustage kehv ilm, siin sellist ei ole.

Kogu provintsis on kaunis loodus, mida saab nautida nii Sierra Nevada mäeaheliku pargis, kui ka Cabo de Gata looduskaitsepargis. Almeria looduskaitsealal elutseb mitmeid linnu- ja loomaliike ning kasvab mujal harva esinev Almeriale iseloomulik taimestik, näiteks agaav või roosa lõvilõug, mida kohalikud elanikud nimetavad ka draakonililleks.

Vaatamata oma erakordsusele oli Almeria pika aja kestel uudishimulike reisijate seas vähe tuntud. Isegi praegu enamik turiste alles õpib seda paika tundma, mistõttu sobib paik ideaalselt nendele, kes otsivad Euroopas kohta rahulikuks puhkuseks, puutumatut randa, päikest ja seiklusi. Siin pakutakse piisavalt mugavusi ja teenuseid ning teenindusele pööratakse suurt tähelepanu. Pea kõikides provintsi linnades ja kuurortides harmoneeruvad ideaalselt nüüdisaeg ja loodus. Provintsis on üle kümne sinise lipu ranna, mille kõrval asuvad uued hotellid, rajatud on kõnni- ja jalgrattateed, suurepärast toiduvalikut pakuvad nii traditsioonilised tapabaarid kui gurmeerestoranid, samuti on palju golfiväljakuid. Igas kuurordis pakutakse erinevaid veelõbustusi ja aktiivseid tegevusi. Kohaliku meelelahutuse armastajatele korraldatakse sageli linnapidustusi, festivale ning ajaloohuviliste tähelepanu köidab kindlasti Almeria arhitektuuripärand.

2019. aasta suvel toimuvad reisid Almeria rannikule pühapäeviti, vahemikus 15.09.-06.10.

Hotell

Hind alates reisija kohta

Estrella de Mar Apartamentos 2*, söökideta

469 €

Playadulce 4*, hommikusöökidega

595 €

Ar Almerimar 4*, hommiku- ja õhtusöökidega

579 €

Best Oasis Tropical 4*, hommikusöökidega 

779 €

Mediterraneo Bay Hotel & Resort 4+*, hommiku- ja õhtusöökidega

805 €

Protur Roquetas Hotel & Spa 5*, kõik hinnas

929 €

Tegemist on näidishindadega, meie hotellivalik on tegelikult palju suurem. Küsi täpsustatud pakkumist meie reisikonsultandilt! Sõltuvalt reisi kuupäevast, suurüritustest sihtkohas ja vabade kohtade olemasolust võib hind erineda ülaltoodust. 

Hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletit Tallinnast sihtkohta 
- transporti lennujaamast hotelli ja tagasi
- majutust nädalaks vastavalt valitud hotellile, 2-kohalises toas
- toitlustamist vastavalt valitud hotellile
- reisiesindaja teenuseid

Lisatasu eest:
- reisikindlustus
- ekskursioonid ja lisateenused sihtkohas.

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu, uuri järelmaksu kohta täpsemalt!

Küsi asjatundlikku nõu Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee

Vastutav reisikorraldaja on Novatours, tutvu kindlasti ka reisitingimustega! 

Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning muutuvad pidevalt vastavalt kohtade saadavusele lendudel ja hotellides. Pakkumises välja toodud paketihinnad on arvestatud seisuga 15.08.2019