est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Viin - Austria keiserlik uhkus

Hind al 279 €

  • Müügiperiood 27.12.19 - 30.11.20
  • Reisi kestvus 4 päeva
  • Reisivahemik aastaringselt kohtade olemasolul

Viini linnareisile mugavalt otselendudega Tallinnast!

Viin toob Su kuningate ja keisrite maale, kus tänavatel kajab kõrvu hobuste kabjaplagin ja mööduva maja aknast kostub mahe meloodia, tõenäoliselt on see Beethoven ise. Kuninglikes lossides jalutamine viib Su ajas sadu aastaid tagasi, et võiksid kujutleda end kunagisse õukonda. Kui soovid midagi tõeliselt erilist kogeda, soovitame aga kindlasti külastada üht lugematutest ballidest, mida korraldatakse Viini rohkearvulistes lossides aastaringselt. Anna meile oma soovist teada ja aitame vastava balli-paketi kokku panna. Viini UNESCO kultuuripärandisse võetud kohvikultuuri esindaja õukonnakohvikus Demelini pakutakse mitmete kohvisortide kõrvale traditsioonilist õunastruudlit. 
Muuseumikvartalis leiab nii traditsioonilist kui modernset kunsti, põnevat arhitektuuri. Erinevates teatri- ja kontserdisaalides kõlab lakkamatult tasemel ooperit ja kergemat muusikat. Viini Filharmoonikud on neist kahtlemata kõige tuntumad. Ooperisõbrad armastavad üle kõige aga Wiener Staatsoper'it. Seejuures tuleb muidugi meeles pidada, et Viinis resideeruvad ja töötavad ka meie andekad kaasmaalased Ain Anger ja Annely Peebo, kelle kontsertide ning etenduste piletid on kõrges hinnas. Anna oma soovist meile julgesti teada ja leiame just Sulle sobiva ajaveetmisviisi.
Viini kesklinn on tihedalt täis ka Austria mitmekesist ja kõrgekvaliteetset veinivalikut pakkuvaid vinoteeke, kesklinna kõrvaltänavates leiab põnevaid noorte disainerite butiike, peatänavatel maailmabrändidega uhkeid kauplusi. Stephansplatzi katedraali vastas ning stiilselt kaunistatud kaarikute ja hobuste ning kutsarite läheduses asub moodne ostukeskus Haas&Haas ning sellest paari sammu kaugusel luksuskaubamaja Meinl, mille rikkalik kohalik ja rahvusvaheline toodete valik on muljetavaldav.
Ka lastega on Viinis põnev – Vienna Tehnoloogia Muuseum, Schönbrunni loss ja Loomaaed, Vienna House of Music ja Time Travel Vienna pakuvad elamusi igale maitsele!

Et saaksid kõike seda ja rohkemgi veel Viinis nautida, oleme Sulle kokku pannud näidispaketi.

Hotell

Hind alates, reisija kohta

Graf Stadion  3*

279 €

Alpha 3*

309 €

Mercure Grand Hotel Biedermeier 4*

349 €

Austria Trend Parkhotel Schöbrunn 4*

359 €

Am Konzerthaus Vienna MGallery by Sofitel 4*

399 €

Hilton Vienna 5*

469 €

Viini linnapaketi hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletit Tallinnast Viini 
- käsipagasit
- lennuväljamakse seisuga 27.12.2019.
- majutust 3 ööks kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
- hommikusööke

Lisatasu eest:
- lisaööd Viinis või mujal Austrias
- ühese toa lisamaks
- ekskursioonid ja muud lisateenused
- transfeerid või autorent
- reisikindlustus

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!

Küsi parimaid pakkumisi meie reisikonsultandilt tellimus@wris.ee  või helista 612 9130

* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks. Jõuludeks ja aastavahetuseks küsi eraldi pakkumist!