est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Malaga ja Costa del Sol

Hind al 559 €

  • Müügiperiood 25.11.19 - 31.10.20
  • Reisivahemik 31.03.20 - 31.10.20

Costa del Soli piirkond meelitab oma üle 300 päiksepaistelise päevaga aastas ning 160 km pikkuse liivase rannikuga kohale nii tavapuhkaja kui ka maailma rikkad ja ilusad.
 
Costa del Sol on suurepärane lähtepunkt Hispaania võlude avastamiseks, rendiautoga sõitmine on seal lihtne ja mugav  ning vaatamisväärsuseid on palju. Andaluusia, kuhu Costa del Sol kuulub on vaatamisväärsuste poolest Hispaania üks põnevamaid: suurepäraste keskaegsete mälestusmärkidega Sevilla, Cordoba, Ronda ja Granada paiknevad kõigest paarisaja km raadiuses. Päevaste ekskursioonide ulatusse jäävad ka Suurbritanniale kuuluv Gibraltar ja Araabia eksootikat pakkuv Maroko.
 
Piirkonna loodus on kaunilt vaheldusrikas. Mäed ja orud, kirgassinine meri, laugjad liivarannad vaheldumisi maaliliste kaljudega, hooldatud golfiväljakud, lumivalgete majadega Andaluusia külad mäenõlvadel – see on kirgastav esteetiline elamus.
 
Hispaanias Costa del Solis ootavad teid erineva iseloomuga kuurortid - vilgas ööelukeskus Torremolinos, maaliline Benalmadena, rahulik Fuengirola ning maailma kuulsuste lemmikpaik, Euroopa mainekamate kuurortide hulka kuuluv Marbella.
Kõik kuurortid sobivad hästi ka perepuhkuseks, sest lisaks liivarandadele pakuvad lastele meelelahutust mitmed läheduses asuvad vee- ja huvipargid: Tivoli World Benalmadenas, Torremolinose veepark, Benalmadena akvaarium, Fuengirola loomaaed ja veepark, Selwo looduspark Esteponas.
 
Hotell
Hind alates reisija kohta
MALAGA
 
679 €
769 €
949 €
TORREMOLINOS
 
599 €
719 €
BENALMADENA
 
559 €
599 €
729 €
FUENGIROLA
 
759 €
MARBELLA
 
599 €
659 €
1415 €
Tegemist on näidishindadega, meie hotellivalik on tegelikult palju suurem. Küsi täpsustatud pakkumist meie reisikonsultandilt!
 
Hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletit Tallinnast Malagasse
- käsipagasit
- lennujaamamakse seisuga 25.11.19.
- majutust 7 ööks ühele kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
- hommikusööke
 
Lisatasu eest:
- ekskursioonid ja muud lisateenused
- transfeerid või autorent
- reisikindlustus
- ühese toa lisamaks
 
Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!
 
Küsi asjatundlikku nõu Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee
 
* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks.