est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Kaliningrad

Hind al 319 €

  • Müügiperiood 09.01.20 - 21.10.20
  • Reisivahemik 29.03.-21.10.20

Kaliningrad on ajalooline Ida-Preisimaa pealinn, mis kandis aastani 1946 nime Königsberg. Linn võlub oma laiade tänavate, arvukate väikeste baaride ja restoranidega, roheliste parkide, vanade linnaväravate ja lossidega, teatritega ning sõbralike inimeste ja külalislahkusega.
 
Linna silmapaistvaimaks linnaelanikuks on kindlasti Immanuel Kant, tänu kellele muutus Königsbergi Ülikool tähtsaks filosoofiakeskuseks. Königsbergi Ülikooli õppejõuks oli aastatel 1817–1834 ka Karl Ernst von Baer.
 
II maailmasõja lõpus jäi õhurünnaku tulemusena varemeisse pea kogu Königsbergi kesklinn, sealhulgas unikaalne Königsbergi vanalinn koos kuningalossi, Königsbergi toomkiriku ja paljude teiste hoonetega.
 
Tänaseks on linna peamiseks vaatamisväärsuseks Kneiphofi saarel asuv katedraal, mis on Saksamaalt saadud annetuste abil taastatud ja selle kõrvale on taastatud ka kaluriküla. Katedraal on ühtlasi kirik ja täidab ka Kaliningradi linna ajaloomuuseumi funktsiooni.
 
Königsbergi hiilgeaegu meenutavas kalurikülas on rida 18.-20. sajandi alguse ehitusstiile tutvustavaid maju, mis on tänapäeval suunatud turistide teenindamisele – neis asuvad arvukad kohvikud, restoranid, spaad ja hotellid. Äärelinnast leiab aga tänavate kaupa säilinud saksaaegseid imelisi juugendvillasid.
 
Kaliningradi oblastis asuvad ka avastamist väärt Jantarnõi ja maailma suurim merevaigu kaevandus, Svetlogorski (Rauscheni) suvituslinn ja Kura sääre „tantsivad metsad“.
 
Vihje! Meie lõunanaabrite airBaltic alustab sel aastal Kaliningradi lendudega 29.märtsil ja lennata plaanitakse kuni 21. oktoobrini.
 
NB! Alates 1. oktoobrist 2019 saavad Eesti kodanikud reisida elektroonilise viisaga nii Kaliningradi kui Leningradi oblastitesse, sealhulgas ka Peterburgi. Loe täpsemal!
 
3 ööd majutust hommikusöökidega
Hind alates reisija kohta
319 €
329 €
369 €
379 €
399 €
429 €
Tegemist on näidishindadega, meie hotellivalik on tegelikult palju suurem. Küsi täpsustatud pakkumist meie reisikonsultandilt!
 
Hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletit Tallinnast Kaliningradi
- lennuväljamakse seisuga 9.01.2020
- käsipagasit (registreeritav pagas lisatasu eest)
- majutust 4 ööks valitud hotellis 2-kohalises toas, eeldusel, et reisib koos vähemalt 2 inimest
- hommikusööke
 
Lisatasu eest:
- registreeritud pagas
- lisaööd sihtkohas ja mujal
- ekskursioonid
- reisikindlustus
- rendiauto ja muud lisateenused
  
Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!
 
Küsi pakkumist meie reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee   
 
* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele.