est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Istanbul - linn kahel kontinendil

Hind al 359 €

  • Müügiperiood 10.04.19 - 20.12.19
  • Reisi kestvus 4 päeva

Imeline linnapuhkus iidses Konstantinoopolis

Istanbul on üks olulisimaid linnu Euroopa ajaloos. Siin elanud Bütsantsi keisrid nimetasid oma kodulinna lausa teiseks Roomaks. Mõne arvates on vete keskel paiknev kunagine Konstantinoopol märkimisväärselt võluvamgi.

Siinsete islamiarhitektuuri pärlite nautimine on suur rõõm – mošeed on imeilusad ja ka kohalike reaktsioon turistide suhtes on sõbralik. Nagu meie kirikuteski ei küsita ka mošeedes piletiraha. Viisakas on jätta pisike annetus, mille vastu antakse korrektselt tšekk. Summa on teie vaba valik ega pea olema suur. Keskmisest natukenegi suurem annetus tekitab juba väga tunnustava reaktsiooni.

Kindlasti tasub ette võtta laevaretk Bosporusel. Bosporuse kallastel paiknevad imeilusad yali’d (valdavalt puidust villad) meenutavad möödunud elegantseid aegu, mil suursugusesse idalinna saabus Orient Express rahakate seiklejatega.

Oleme iidse Konstantinoopoli hiilguse nautimiseks pannud kokku 3öise linnapaketi. Tegemist on näidispakettideda, tegelik hotellivalik on märgatavalt suurem!  Küsi parimaid pakkumisi meie reisikonsultandilt tellimus@wris.ee või helista 612 9130

Istanbuli lennutab Turkish Airlines - otselennud koos suurepärase pardateeninduse, toitlustuse ning pagasi kaasa võtmise võimalusega!

Hotell Hind alates
Evsen 3* 359 
Miran Hotel 3* 389 
Almina Old City 3* 409 
Yasmak Sultan 4* 459 
Sura Design Hotel ja Suites 5* 459 
Levni Hotel & Spa 5* 479 

 

Paketi hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletit Istanbuli Turkish Airlines otselennuga
- lennujaamamakse seisuga 10.04.2019
- registreeritavat pagasit 
- 3 ööd majutust valitud hotellis kahekohalises toas eeldusel, et koos reisib kaks inimest
- hommikusööke

Lisatasu eest:
- reisikindlustus
- lisaööd Istanbulis või mujal Türgis
- ekskursioonid sihtkohas

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri täpsemalt järelmaksu kohta!

Küsi parimaid pakkumisi meie reisikonsultandilt tellimus@wris.ee või helista 612 9130

* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks. Koolivaheajaks, jõuludeks ja aastavahetuseks küsi eraldi pakkumist!