est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Ekskursioonid Londonis

Hind al 24 €

  • Müügiperiood 31.10.18 - 30.09.19

NB! Hinnad on näitlikud ning võivad aeg-ajalt Wrisi koostööpartneri otsusel muutuda. Täpsusta hinda alati enne ekskursiooni tellimist tellimus@wris.ee, tel 612 9130.

* The Original London Hop On/Hop Off linnaekskursioon, 24 tunni pileti
Täiskasvanu 37,50 €
Laps 5-15a 18 €
Sisaldab ühte tasuta kruiisi Thames’i jõel (Westminister'i ja Tower Bridge vahel) ja ühte tasuta jalgsiekskursiooni.

* Madame Tussaud Vahakujude Muuseum ja Marvel Super heroes 4D
Täiskasvanu 34 €
Laps 5-15a 28 €  (alla 16-aastane isik pääseb sisse vaid koos täiskasvanuga)
Ette ostetud piletiga pääseb sisse väljaspool tavajärjekorda erisissepääsu kaudu.

* Coca-Cola London Eye
Täiskasvanu 30,50 € 
Laps 5-15a 25,50 € (alla 16-aastane isik pääseb vaid koos täiskasvanuga). 
Suur vaateratas, kust avanevad imelised vaated linnale- üks populaarsemaid atraktsioone nii Londonis kui kogu maailmas. 

* The London Dungeon - vangikongid täis õudust!
Täiskasvanu 28,50 € 
Laps 10-14a 23 €  (alla 15-aastane isik pääseb vaid koos täiskasvanuga)
Kohtu oma hirmude ja kõige hullemate õudusunenägudega reaalsuses London Dungeoni vangikongides, õudusstseene etendatakse ehtsate näitlejatega, kasutatakse hulgaliselt valgus- ning heliefekte jm.

* London Zoo
Täiskasvanu 24 €
Laps 3-15a 20 €
Sissepääsupiletid üle 180 aasta vanusesse Londoni Loomaaeda.

* Kolme Kuningliku Palee pass
Täiskasvanu 79,50 €
Laps 5-15a 39,50 €
Võimaldab sissepääsu 3 paleesse- Tower of London’isse, Hampton Court’i ja Kensington Palace’i. Pass on kehtiv 2 aastat alates esimesest kasutamisest. Tower of Londonis võib näha kuninglikke kroonijuveele ja tutvuda paljude Briti monarhia ajaloo hämarate ning veriste saladustega. Hampton Court Palace’is on muuhulgas Henry VIII apartmendid ja kuulus Maze- hekkidest maastikulabürint. Kensingtoni Palees on väljas ka kuninglike tseremooniate kostüümide näitus, sh. Tema Majesteet Kuninganna Elisabeth II ja Printsess Diana tualetid.

* Londoni tuur - Tower of London, St Pauli Katedraal ja Thamesi kruiis (ca 5-tunnine giidiga linnaekskursioon)
Täiskasvanu 91 €
Pealelõunane ekskursioon viib mitmete tähtsamate Londoni vaatamisväärsuste juurde, külastatakse Sir Christopher Wren'i meistriteost St Pauli Katedraali, Towerit, kus hoitakse nii kuninglikke kroonijuveele kui ka hulgi pimedaid ja veriseid saladusi...  Näete Londoni üheks sümboliks saanud Beefeater'eid - Toweri valvureid ning kuulete legendi kuulsatest varestest nii mõnegi õudustekitava loo Tower'i 900-aastasest ajaloost. Näete ka kurikuulsat Bloody Tower'it (tõlkes 'verine torn'), kus väidetavalt mõrvanud Cloucesteri hertsog Richard 2 väikest printsi - omaenda vennapojad Edward V ja tema venna York'i hertsogi.

St Pauli katedraal on ekskursioonidele suletud pühapäeviti ning mitmete kirikupühade ning tseremooniate ajal, täpsusta enne tellimist oma reisikonsultandiga! 

* Windsori loss
Täiskasvanu 61,50 €
Laps 5-15 a 55,50 €
Pealelõunane eksursioon viib 11. sajandi lõpus rajatud Windsori lossi kus külastatakse muuhulgas kuninganna Mary nukumaja (Queen Mary's Dolls' House), Püha Jüri kabelit (St George's Chapel) ja piilutakse lossis ametlike välisvisiitide võõrustamiseks mõeldud ruumidesse.

Kõik ekskursioonid on inglise või saksa keelsed. Ekskursiooni hind on orienteeruv (sõltub valuutakurssidest ning teenusepakkuja hinnapoliitikast).   

Wrisi poolt pakutav ekskursioonide valik on oluliselt laiem ülaltoodud näidistest, küsi pakkumist oma reisikonsultandilt või esita oma päring e-mailile tellimus@wris.ee, tel 612 9130.

Tasuta muuseumid Londonis