est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Berliin - cool ja moodne

Hind al 229 €

  • Müügiperiood 02.01.20 - 30.11.20
  • Reisi kestvus 4 päeva

Veeda lahe puhkus moodsas ja elust pulbitsevas Berliinis.

Berliin oli mõnikümmend aastat tagasi kaheks jagatud Euroopa sümbol. Tänane Berliin on uuenenud, arenev ja kasvav kaunis Euroopa linn, kus vana keisririigi ajalugu ja tänapäeva suurlinna kõrgkultuur elegantselt ja säravalt koos eksisteerivad. Mis enne Berliini müüri langemist oli hall, on nüüd kirev ja kriiskav, mis oli šikk, on nüüd lootusetult moest läinud. Kui Brandenburgi väravad ja Charlottenburgi loss on loomulikult kohustuslikud vaatamisväärsused, siis tegelikult keeb linnas elu igal hetkel. Ükski päev ei ole samasugune. Iga päev avatakse kunstisalonge, toimub üllatavaid eksperimente, teravaid happening'e, muutes linna eriti atraktiivseks sihtkohaks kõigile kultuuriarmastajatele. Sajad maailmatasemel muuseumid, neist 5 tähtsamat Muuseumisaarel meelitavad kunstilembeseid. Muusikaarmastajaid ei jäta kunagi külmaks Berliini Filharmoonikute järgmise hooaja kontserdikava.
Kuid ka lastega pered peavad Berliinist lugu, sest siin leiavad tegevust igas vanuses pereliikmed. Siit leiate eest rohelised pargid, interaktiivsed muuseumid - Legoland Discovery Centre, Aqua Dome ja Sealife ning
 palju lastelele sobivaid söögikohti. Loodusesõpru paeluvad 2 suurepärast loomaaeda Zoo Berlin ja Tierpark Berlin. Tõeliselt põnev Tropical Island teemapark asub Berliinist ainult 60km sõidu kaugusel, seega mahub pargi külastamine suurepäraselt ka linnareisi aega. Kuumadel suvepäevadel leiab linnapuhkaja aga Berliinis värskendust erinevates avalikes välibasseinides. Luba endale ja oma perele mõnus kevad-suvine linnapuhkus Berliinis. 

Hotell  Hind 
Novum City B Centrum 3* 229 €
Calma Berlin Mitte 3* 289 €
Zoe by Amano 4* 309 €
Novotel Berlin Mitte Hotel 4* 329 €
Titanic Gendarmenmarkt 5* 389 €
Hilton Berlin 5* 409 €

Tegemist on näidishotellidega, meie hotellivalik on tegelikult palju suurem. Rohkem infot hotelli kohta saad klikkides hotelli nimelisel lingil. Sõltuvalt reisi kuupäevast, suurüritustest sihtkohas ja vabade kohtade olemasolust võib hind erineda ülaltoodust. 

Paketi hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletit Berliini otselennuga
- lennujaamamaksud 2.01.2020 
- 3 ööd majutust valitud hotellis ühele kaheses toas eeldusel, et koos reisib kaks inimest
- buffet-hommikusööke
- pagasit vastavalt valitud lennufirma pileti reeglitele (üldjuhul käsipagas)

Lisatasu eest:
lisaööd Berliinis või mujal Saksamaal
- reisikindlustus
- majutus ühekohalises toas
- ekskursioonid Berliinis
- muud reisiteenused sihtkohas

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!

Küsi parimaid pakkumisi meie reisikonsultandilt tellimus@wris.ee või helista 612 9130

* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele ning võib kujuneda reklaamitud hinnast kas kõrgemaks või madalamaks.