est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Island - tule ja jää maa

Hind al 469 €

  • Müügiperiood 12.11.18 - 31.10.19
  • Reisi kestvus 4 päeva

Fantastiline looduse värvidemäng Islandil - Aurora Borealis

Meri, jää ning tuli on vorminud Islandi loodusele metsiku ja võimsa näo. Enim külastajaid käib tol fantastilisel saarel küll suviti, kuid talveperiood on kõige õigem aeg selleks, et näha oma silmaga ära looduse suurim värvidemäng - Aurora Borealis.
Oleme oma klientide jaoks pannud kokku seiklusliku paketi algusega Helsingist. Lisaks otselendudele ja majutusele Reykjaviki kesklinnas sisalduba paketis ka 8 tunnine ekskursioon Golden Circle Classic, mis ühendab endas ajaloo, kultuuri ja erakordse looduse.
 
Soovitame ka teisi päevaseid ekskursioone algusega Reykjavikist. Sul on võimalik lühikese aja jooksul näha ära Islandi märgilisemad paigad nagu Geysiri geiserGullfossi kosk ja Viki mustad kaljud. Ja muidugi mõnuleda Sinises Laguunis. Island pakub tegevust loodusesõbrale ning teravate elamuste otsijale: äkilised tegevused on parvesõit jõgedel, laavast koosneval “kuumaastikul” džiibiga rändamine või ratsamatk Islandi hobustega, kelle omapärane galopp on üle maailma tuntud. 
 
Neile kes reisivad Islandile talvel soovitame kindlasti põnevat hilisõhtust ekskursiooni müstiliste virmaliste jälgimiseks eemal kõigist linnatuledest, et tehisvalgus ei saaks seda unustamatut kogemust varjutada! 
 

 

3 ööd majutust hommikusöökidega
Hind alates reisija kohta
469 €
489 €
509 €
529 €  
539 €  
Tegemist on näidishotellidega - meie tegelik valik on suurem. Soodsaimad hinnad on saadaval 2019. a jaanuari lõpust kuni märtsini, kuid küsi jugelt pakkumist ka teisteks perioodideks. 
 
Paketi hind sisaldab:
- otselendu Helsingi-Reykjavik-Helsingi (küsi ka pakkumist algusega Tallinnast või Tartust!)
- lennuväljamakse seisuga 15.11.2016
- 3 ööd majutust Reykjavikis kahekohalises toas ühele eeldusel, et koos reisib kaks inimest
- Golden Circle Classic 8 tunnist ekskursiooni mugavas ekskursioonibussis ning inglisekeelse giidi teenuseid

Lisatasu eest:
- lisaööd Islandil
- majutus ühekohalises toas
- autorent või transfeerid sihtkohas
- reisikindlustus
- ekskursioonid ja muud reisiteenused sihtkohas
 
Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Vaata järelmaksu kohta täpsemalt!
 
Küsi täpsemat pakkumist vastavalt oma reisisoovidele Wrisi asjatundlikult reisikonsultandilt tellimus@wris.ee või telefonil 612 9130
 
 
Restoranisoovitus - Restaurant Reykjavik, Ice Bar
 
* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks.