est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Kuuba - Varadero

Hind al 1455 €

  • Müügiperiood 04.06.19 - 14.04.20
  • Reisi kestvus 10 päeva
  • Reisivahemik 29.11.19 - 14.04.20

Turismi hakati Kuubal arendama alles mõned aastakümned tagasi, mistõttu kujutab enamus hotelle endast osaliselt või täielikult remonditud vanu ehitisi. Seoses läbiviidava poliitikaga toimub renoveerimine siin aeglasemalt ja sageli mitmes etapis, hotelli tegevust katkestamata.
Külastage kindlasti mõnda suure koloniaalpärandiga Kuuba linna, nagu Havanna või Santiago de Cuba, Trinidad või Camagüey. Kuuba on üks kõige suurema karnevalide arvuga Ladina-Ameerika riike, seepärast ärge laske võimalust käest ja külastage kasvõi ühte paljudest tänavapidustustest. Kuuba on salsatantsu keskuseks, nii et kohalikus klubis ärge häbenege sukelduda salsakeerisesse.
 
Varadero on üks populaarsemaid kuurordialasid kogu Kuubal ja isegi terves Kariibi mere regioonis. Kitsal neemel paiknev kuurort rõõmustab puhkajaid 21 km pikkuste fantastiliste randade ja kristallselge sinise veega. Varadero üheks eeliseks on veel see, et kuurort asub küllaltki lähedal pealinn Havannale. Umbes 150 km pikkuse vahemaa Havanna ja lennujaamani läbite bussi või autoga kahe ja poole kuni kolme tunniga.
Peaaegu kõik kuurordihotellid pakuvad toitlustustüüpi „kõik hinnas“ ja paljudes neist on olemas ööpäevaringselt töötav kohvik või baar, kust saab jooke ja suupisteid. Kõigis hotellides on korraldatud suurepärane meelelahutusprogramm, mis sageli hõlmab Kariibi mere regiooni kultuuripärandi elemente. Hotellide kategooriaid tähistatakse Kuubal tärnidega, kuid siin eksisteerivat klassifikatsioonisüsteemi ei tasu Euroopa standarditega võrdsustada. Seoses riigis läbiviidava poliitikaga ja majanduse olukorraga on hotellid lihtsama sisustusega, vanemad ja pakuvad vähem teenuseid kui teistes arenenud turismiga kohtades. Traadita interneti teenused on siin piiratud ja sageli pakutakse neid lisatasu eest piiratud arvu tundide jooksul.
 
2019/20 talvehooajal väljuvad Kuuba reisid algusega Tallinnast 29.11.2019 kuni 14.04.2020

Võimalus on kombineerida ka linnapuhkust Havannas ja rannapuhkust Varaderos!
 
Hotell
Hind alates, reisija kohta
1455 €
Starfish Varadero 3*, kõik hinnas
1655 €
Melia Peninsula Varadero 5*, kõik hinnas  1989 €
2039 €
Sol Sirenas 4*, kõik hinnas
2169 €
2569 €
Tegemist on näidishindadega, hotellivalik on tegelikult suurem ja ka tubade tüüpe saab valida erinevaid. Küsi asjatundlikku nõu Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee

NB! Turkish Airlines lennul Havanna - Istanbul on lennugraafikus vahemaandumine Caracases.

Hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletid algusega Tallinnast, ümberistumisega Istanbulis (Turkish Airlines) või Helsingis (Finnair)
- 8 kg käsipagasit ja 1 registreeritav pagas kuni 23 kg
- toitlustus lennu ajal
- transfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi
- majutus 10 ööks sõltuvalt valitud reisikuupäevast, hotellist ja toitlustusest

Lisatasu eest:
- reisikindlustus
- majutus üheses toas
- ekskursioonid ja lisateenused sihtkohas
- vajadusel viisa (turismikaardi maksumus 40 eurot)

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!
 
Vastutav reisikorraldaja Novatoursenne broneerimist tutvu kindlasti ka reisitingimustega!

Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning muutuvad pidevalt vastavalt kohtade saadavusele lendudel ja hotellides. Pakkumises välja toodud paketihinnad on arvestatud seisuga 27.12.2019