est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Dragomani seiklus inkade radadel - Peruu ja Boliivia

Hind al 1698 €

  • Müügiperiood 25.12.17 - 31.01.21
  • Reisi kestvus 12 päeva

Maapealne pakett: Cusco - Sacred Valley - Machu Picchu - Titicaca järv - Copacabana - La Paz (või vastupidi).

Seiklusreis La Pazist Cuscosse või Cuscost La Pazi

Cusco - 
Sacred Valley (Urubamba Valley) - Machu Picchu - Titicaca järv - Copacabana - La Paz (või vastupidi).

Tegemist on tuntud briti seiklusreiside spetsialisti Dragomani reisiga, kellel on kogemusi Lõuna-Ameerika reisidega juba 1990-aastast. Programm sisaldab mõningaid nö "must see" vaatamisväärsusi kui ka midagi ainulaadset. Grupp on rahvusvaheline, suhtluskeeleks on inglise keel.

See 12-päevane reis annab väga laiaulatusliku pildi müstilise inkade impeeriumi aladest. Selle jooksul matkatakse Peruu imelises Urubamba Valley´s kuulsa Inca Trail´i radadel. Matkal külastatakse Sacred Valley (ehk Urubamba) tuntumaid paiku ja võrratutest mäeahelikest ümbritsetud Machu Picchu´t. Mööda Altiplano tasandikku jõutakse Titicaca järve äärde, kus saab paadiga sõita Urose saartele ja Isla del Sol´ile, mis on inkade mütoloogia järgi kuu ja päikese sünnipaik. Reisi lõpuks jõutakse maailma kõrgeimasse linna, Boliivia pealinna La Paz´i (või kui valite reisi vastupidisel marsruudil, siis algab reis La Paz´ist).  

Kellel on soovi ja aega pikem ning põnevam seiklus ette võtta, siis ka see on võimalik. Küsi lisainfot oma reisikonsultandilt!

Maapealne pakett:

Seikluse hind al 769 €, mis tasutakse Eestis
Lisandub nn. ühiskassa ehk kitty* ca 1020 $ (u 929 
€)
* Ühiskassa ehk kitty - on osa reisi maksumusest, mis tasutakse kohapeal sularahas, USA dollarites. Ühiskassa raha tarvitatakse vajalikeks olmekuludeks reisil.

NB! soovi korral pakume ka mugavat lendu sihtkohta ja tagasi.

Seikluse raskusaste:   programm eeldab füüsilist vastupidavust
Majutus seikluse ajal:   25 % kämping või laager, 75 % hostel või hotell

Seiklejale vajalik loomuomadus on tolerantsus, reisitakse ühise grupina ning koostöö kõigi rühma liikmetega on vältimatu. Seikleja peab valmis olema selleks, et mõnikord ei saa paar päeva end korralikult pesta.
Kui alustate oma reisi Cuzco`st, siis tuleks sinna saabuda vähemalt 24h enne reisi algust.

Reiside väljumised Cuscost La Pazi või vastupidi kuupäevad leiab siit

Machu Picchu ja kuulsate inkade alade avastamiseks on 3 varianti (valik tuleb teha reisi broneerimisel). Eriti varakult tuleks ette teatada klassikalise Inca Traili soov, kuna rajale antakse hooaja kohta vaid teatud arv lube.
Detailne reisiprogramm

Variant I - Wild Andes Inca Trail 
Wild Andes Inca Trail kulgeb iidsetel inkade aladel mööda kõrvalteid, mida kasutavad ainult kohalikud külaelanikud ja Dragomani seikleijad, turistiradadest (Classical Inca Trail) eemal. Siin saab nautida puhast puutumata loodust ning samas toetada ka kohalikke elanikke. Peatutakse külades, kus on võimalik lüüa kaasa kogukonna elujärge parandavates projektides, näiteks koolimaja seinte värvimine, puude istutamine vms. Lõpuks jõutakse muidugi Machu Picchule, kuid mitte peasissepääsu Päikese Värava kaudu, vaid teiselt poolt. Kohapeal on piisavalt aega, et käia ära ka Päikese Värava juures ja jõuda kasvõi Huayna Picchule, mis kõrgub Machu Picchu kohal.

Variant II - Classical Inca Trail
Kui soovid minna Machu Picchule mööda klassikalist rada, siis tuleb sellest kohe reisi broneerides teada anda. Loa saamine sõltub vabade kohtade olemasolust, kuna see on äärmiselt populaarne ja rajale antakse hooaja kohta vaid teatud arv lube. Klassikaline rada on vana kuningate tee, mis kulgeb mööda pilvepiiril olevate metsade ja hingematvate mägiste vaadete vahel. Raja läbimine võtab aega 4 päeva. Machu Picchu Päikese Värava juurde jõutakse matka viimasel päeval, päikesetõusu ajal.

Variant III - The Train package
Kui päevade viisi jalgsi matkamine mägedes ei ole päris "Sinu tassike teed", siis on võimalik sõita Cuscost rongiga Aguas Caliente´sse ning sealt edasi bussiga Machu Picchule. Üleval saad liituda matkalt tulnud rühmaga, et kuulsa kadunud linnaga põhjalikumalt tutvust teha. Kui eelistad III varianti, tuleb sellest reisi broneerimisel kohe teada anda.

Küsi asjatundlikku nõu Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee

Vastutav reisikorraldaja Dragoman
Vaata kõiki Dragomani seiklusreise siit>>

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!

** Hind alates on arvestatud vastavalt USD ja EUR vahelisele valuutakursile 04.03.2020. Wris Reisibüroo jätab endale õiguse hinda korrigeerida vastavalt kursi võimalikule muutusele.