est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Zürich - linn Alpide jalamil

Hind al 359 €

  • Müügiperiood 01.10.19 - 15.10.20

Šveitsi suurim, Limmati jõe kaldal asuv Zürichi linn on üllatavalt mitmepalgeline ja selles lummavas linnas on palju avastada. Linna ajalugu on saanud alguse juba Rooma ajastul.
Zürichi populaarseimad vaatamisväärsused on Grossmünsteri kirik, mis on juba üle 800 aasta linna kohal kõrgunud ja teisel pool jõge asuv suurepärane gooti arhitektuuri näide Fraumünsteri kirik. Ajaloohuvilistele annab Šveitsi Rahvusmuuseum ülevaate selle väikeriigi ja ka Zürichi ajaloost ja kunstihuvilised saavad imetleda Šveitsi parimaid kaasaegseid ja klassikalisi kunstiteoseid Kunsthaus Museumis. Peamine ostutänav Bahnhofstrasse pakub võimalust endale soetada Šveitsi luksustooteid.
Zürichi järve selge ja rahulik vesi pakub mitmeid tegevusi, alates praami- ja paadisõidust kuni järves ujumise ja rannamõnude nautimiseni.
 
Zürich on ka värav Alpide avastamiseks, lähimad mäed on umbes tunni kaugusel ja veidi pikema ajaga on võimalik jõuda ühte maailma parimatest suusasihtkohtadest. Zürichi lähedal asuvad veel avastamist väärt Basel, mis on Šveitsi kunstipealinnaks ja pisikese Liechtensteini pealinn Vaduz.
Kindlasti tasub ära proovida ka kõige populaarsem Šveitsi roog fondüü ja Bircheri müsli, mille originaalvarianti saate maitsta just Zürichis.
 
NB! Alates 31.märts kuni 24.oktoober 2020 on teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti võimalik Tallinnast Zürichisse lennata airBalticu otselennuga!
 
Hotell
Hind alates, reisija kohta
359 €
439 €
469 €
489 €
589 €
829 €
Tegemist on näidishindadega, meie hotellivalik on tegelikult palju suurem. Küsi täpsustatud pakkumist meie reisikonsultandilt!
 
Paketi hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletit Zürichisse
- lennujaamamakse seisuga 10.12.2019
- käsipagasit
- majutust ühele 3 ööks kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest 
- hommikusööke 
 
Lisatasu eest:
- ühese toa lisamaks
- registreeritav pagas
- autorent 
- lisaööd sihtkohas ja mujal Prantsusmaal
- ekskursioonid 
- reisikindlustus
 
Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu.Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!
 
Küsi pakkumist vastavalt oma soovidele juba täna telefonil 612 9130 või tellimus@wris.ee
 
* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks.