est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Seenioride erikruiis Stockholmi

Hind al 51 €

  • Müügiperiood 11.12.19 - 20.03.20
  • Reisivahemik 23.-25.03.20

Tallinki erikruiis 23. märtsil!

Kruiis Stockholmi on hea vaheldus nii nendele reisijatele, kes seda kaunist linna varemgi on külastanud kui ka neile, kes merereisi esimest korda ette võtavad. Armas vanalinn, kuningaloss, imekaunis saarestik ja muuseumid pakuvad unustamatu elamuse. Pole vaja muretseda keeleoskuse pärast, sest laevadel teenindab teid abivalmis eesti keelt kõnelev personal. Laeval saab jalutada, häid toite nautida, muusikat kuulata ja meelelahutuskavadele kaasa elada, aga võib ka tantsida ja pidutseda kas või hommikuni! Laevadel astuvad üles esmaklassilised Eesti ja välismaa tantsu- ja lauluartistid. Laevadel on mitmeid restorane ja kauplusi, isegi saunad ja väike ilusalong.
 
Järgmine seenioride erikruiis Stockholmi leiab aset juba 23. märtsil 2020. Reisil hoiavad tuju üleval kruiisijuht Inda Kõiva ja erikülalised Ivo Linna ja Anti Kammiste.
Meeleoluka merereisi käigus saad nautida rikkalikke maitseid laeva restoranides. Silmailu pakub tuntud muusikalide ("Kaunitar ja koletis", "Mamma Mia!" jt) teemaline showprogramm.
Kruiisile saab tulla nii grupiga kui ka üksikreisijana!
 
Kruiisi hind ühele inimesele:
B4 aknata kajutis alates 51 €  / inimene
A4 aknaga kajutis alates 56 €  / inimene
 
Hinnad veel soodsamad gruppidele alates 10 inimesest!
 
Hind sisaldab:
- voodikohta neljakohalises kajutis
- ühte rikkalikku buffet õhtusööki Rootsi lauas vabalt valitud suunal
 
Lisatasu eest:
- hommikusöök Rootsi lauas 13€ / inimene
- õhtusöök Rootsi lauas 34€ / inimene
- ekskursioon
 
STOCKHOLMI EKSKURSIOON SKANSENI VABAÕHUMUUSEUMI KÜLASTUSEGA
Kutsume huvilisi bussiekskursioonile, kus tutvume Stockholmi kuningliku ajalooga ja sõidame bussiga läbi omanäoliste linnaosade. Vabaõhumuuseumis Skansen on enam kui 150 ajaloolist ehitist, mis pärit vahemikust 14. sajand kuni aasta 1920. Mullu kevadel avati siin avarate akvaariumide ja põnevate väljapanekutega Läänemere elu ja ökosüsteemi uuriv teaduskeskus. Skansenis on ka loomaaed, kus on esindatud enam kui 70 loomaliiki. Ekskursiooni hind on 25€.
NB!
Kohtade arv on piiratud.
 
Küsi personaalset pakkumist meie reisikonsultandilt tellimus@wris.ee või helista 612 9130.