est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Seenioride erikruiis Stockholmi

Hind al 56 €

  • Müügiperiood 18.06.19 - 16.09.19

Tallinki erikruiis 24. septembril!

Kruiis Stockholmi on hea vaheldus nii nendele reisijatele, kes seda kaunist linna varemgi on külastanud kui ka neile, kes merereisi esimest korda ette võtavad. Armas vanalinn, kuningaloss, imekaunis saarestik ja muuseumid pakuvad unustamatu elamuse. Pole vaja muretseda keeleoskuse pärast, sest laevadel teenindab teid abivalmis eesti keelt kõnelev personal. Laeval saab jalutada, häid toite nautida, muusikat kuulata ja meelelahutuskavadele kaasa elada, aga võib ka tantsida ja pidutseda kas või hommikuni! Laevadel astuvad üles esmaklassilised Eesti ja välismaa tantsu- ja lauluartistid. Laevadel on mitmeid restorane ja kauplusi, isegi saunad ja väike ilusalong.
 
Järgmine seenioride erikruiis Stockholmi leiab aset 24. septembril 2019. Reisil hoiavad tuju üleval erikülalised kruiisijuht Inda Kõiva ja ansambel Väliharf. Meeleoluka merereisi ajal on võimalik osa saada akrobaatikanumbreid ja erinevaid tantsustiile ühendavast programmist ning nautida rikkalikke maitseid laeva restoranides. Kruiisile saab tulla nii grupiga kui ka üksikreisijana!
 
Kruiisi hind ühele inimesele:
B4 aknata kajutis alates 56 €  / inimene
A4 aknaga kajutis alates 63 €  / inimene
 
Hinnad veel soodsamad gruppidele alates 10 inimesest!
 
Hind sisaldab:
- kohta neljakohalises kajutis
- ühte rikkalikku buffet õhtusööki Rootsi lauas vabalt valitud suunal
 
Lisatasu eest:
- hommikusöök Rootsi lauas 12€ / inimene
- õhtusöök Rootsi lauas 34€ / inimene
- ekskursioon
 
Kutsume huvilisi ekskursioonile Vaxholmi, mis on kohalike seas nii populaarne suvituspaik kui tuntud ka kalastusvõimaluste ja suitsuräimede poolest. Haapsalu meenutav linnake on huvitava ajalooga, sest on olnud oluline tugipunkt Stockholmi kaitsmisel. Tükike sõjaajalugu on näha otse linnasüdames asuvas sadamas, kus väiksel saarel on kindluslossi rajatud muuseum. Põikame läbi Bogesundi väärikast lossipargist ning jalutame mööda Vaxholmi kitsaid, kuid armsaid tänavaid ja imetleme kauneid puitmaju. Soovijad võivad teha mõnes kohalikus kohvikus rootslastele omase fika-pausi – nautides kohvi ja maiustades värskelt küpsetatud kaneelisaiakestega. Ekskursiooni hind on 20€. NB! Kohtade arv on piiratud.
 
Küsi personaalset pakkumist meie reisikonsultandilt tellimus@wris.ee või helista 612 9130.