est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Portugal - Lissabon

Hind al 479 €

  • Müügiperiood 03.01.20 - 30.11.20

Avasta iidsete aegade võlu ja ilu Portugali pealinnas Lissabonis

Portugali pealinnas Lissabonis on säilinud iidsete aegade võlu ja ilu, milletaolist kohtab vaid vähestes Euoopa suurlinnades. Linnatänavatel leiad vanad stiilsed kohvikud ja baarid, juuksurisalongid ja kingapuhastajad. Ning õige nurga peal kõrvaluulitsasse keerates võid kohata tõelist endisaegset peent hõngu. Linnas on palju vaatamisväärsusi: alumist Baixa linnaosa ühendab ülemise linnaosa Carmo väljakuga 19. sajandil ehitatud 45 meetri kõrgune Elevador de Santa Justa (Santa Justa lift). UNESCO maailmapärandi nimekirja on kantud 16. sajandil valminud Belem Tower (Belemi torn ja merekindlus) - imeilus näide portugali hilisgooti ehitusstiilist, samuti kindluse lähedal asuv võrratu Hieronymose Klooster, kus tänapäeval asuvad Meremuuseum ja Arheoloogiamuuseum. Keskaegse Alfama linnaosa kitsad tänavad on tuttavad paljudelt turismifirmade fotodelt. Lissabonis on ka loomaaed (Jardim Zoologico) ja botaanikaaed (Jardim Botanico). Lisaks pakume ekskursioone Lissabonist välja - Estoril, Cascais, Cabo da Roca, Sintra jm.
Hinnatase nii restoranides kui kauplustes on väga soodne, seega on see paik igati sobiv nii lühikeseks kui pikemaks ostureisiks.
 
Reisiidee! Külasta nii Lissaboni kui Portugali suuruselt teist linna Portot sama reisi jooksul, mõlemasse linna pääseb mugavalt Lufthansa lendudega Frankfurdi kaudu.
 
Hotell
Hind alates reisija kohta
479 €
Brown's Boutique 3*
489 €
Olissipo Castelo 4* 519 €
529 €
539 €
659 €
Sõltuvalt reisi kuupäevast, suurüritustest sihtkohas ja vabade kohtade olemasolust võib hind erineda ülaltoodust. Tegemist on näidishindadega, meie hotellivalik on tegelikult palju suurem. Küsi täpsustatud pakkumist meie reisikonsultandilt!
 
Hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletit Tallinnast Lissaboni
- käsipagasit
- lennujaamamakse seisuga 3.01.20.
- majutust 4 ööks ühele kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
- hommikusööke
 
Lisatasu eest:
- ekskursioonid ja muud lisateenused
- transfeerid või autorent
- reisikindlustus
- ühese toa lisamaks
 
Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Vaata järelmaksu kohta täpsemalt!
 
Küsi asjatundlikku nõu Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee
 
* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks. Jõuludeks ja aastavahetuseks küsi eraldi pakkumist!