est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Linnapuhkus stiilses Kopenhaagenis

Hind al 329 €

  • Müügiperiood 25.10.19 - 30.09.20
  • Reisi kestvus 4 päeva
  • Reisivahemik Kuni 30.09.20

Linnapuhkus Taani pealinnas Kopenhaagenis

Kopenhaagenit peetakse põhjamaade vabameelseimaks linnaks, siinsed inimesed on sõbralikud, heatujulised ja tolerantsed ning ei muretse liigselt elu pisiasjade pärast. Mõnusalt muretu ja vaba keskkond mõjub värskendava tuulepuhanguna ka külla tulnud turistile. Tõeline vabaduse kants on muidugi Christiania – üle 40 aasta tagasi endisesse sõjaväelinnakusse rajatud autovaba alternatiivne vabalinn. Kohalikud armastavad Kopenhaagenis liigelda jalgrattaga, suveperioodil saab rattaid linnas ka laenutada ning et turist võimalikult palju kohalikust elust osa saaks, korraldatakse nendel ka linnaekskursioone. Shoppa Stroget’i ostupiirkonnas, lõbutse Tivolis, naudi tänavakohvikus kuulsat Taani õlut ning proovi kindlasti ära ka taanlaste lemmikud – ülimaitsvad hotdog’id. Loomasõbrast turisti reisi kohustuslik osa on muidugi Kopenhaageni loomaaia külastus. Linna vaatamisväärsustega tutvumiseks võid tellida giidiga ekskursiooni või kasutada "Hop on - Hop off" kahekordseid ekskursioonibusse Kopenhaageni avastamiseks omapäi.

Vihje! Paljud ei teagi, et nagu Amsterdamis, leidub ka Kopenhaagenis sadu kanaleid, mida mööda on võimalik paatidega sõita - nii pääsete lähedale paljudele põnevatele paikadele, mida tänavalt ei näegi!

3 ööd majutust hommikusöökidega

Hind alates reisija kohta

Cabinn Copenhagen 2*

329 €

Hotel Copenhagen Island 4*

399 €

Tivoli Hotel 4*

419 €

Hotel Kong Arthur 4*

429 €

CitizenM Copenhagen Radhuspladsen 4*

499 €

71 Nyhavn Hotel 4*

569 €

Nobis Hotel Copenhagen 5*

699 €

Tegemist on näidishotellidega, meie hotellivalik on tegelikult palju suurem. Sõltuvalt reisi kuupäevast, suurüritustest sihtkohas ja vabade kohtade olemasolust võib hind erineda ülaltoodust. Soodsaim aeg Kopenhaageni linnapuhkuse veetmiseks on varakevad, kuid küsi meie reisikonsultantidelt kindlasti pakkumisi ka teisteks perioodideks!

Hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletit Tallinnast Kopenhaagenisse
- lennujaamamakse seisuga 25.10.2019
- käsipagasit (registreeritav pagas lisatasu eest)
- 3 ööd majutust valitud hotellis 2 kohalises toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
- toitlustust vastavalt valitud paketile

Lisatasu eest:
- reisikindlustus
- lisaööd kohapeal või mujal Taanis
- ühekohaline tuba
- autorent sihtkohas
- muud lisateenused sihtkohas

Ekskursioonid:
Pakume laias valikus ekskursioone. Näiteks on toodud mõningad ekskursioonid inglise keelse giidiga. Küsi lisa vastavalt oma täpsematele reisisoovidele!
Hop-on Hop-off buss ja laev (48 tunni pilet), hind 34,47 € / in
Hop-on Hop-off buss ja laev (48 tunni pilet) + Tivoli sissepääsupilet, hind 48,26 € / in 
Kõik ekskursioonid on inglise keelsed ja ekskursioonide hind on orienteeruv (sõltub valuutakurssidest ning teenusepakkuja hinnapoliitikast). 
 

* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks.

Vaata ka:
Copenhagen.com
Kopenhaageni turismiinfo
Christiania
Tivoli
Kopenhaageni Loomaaed