est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Spaahotell Laine kutsub puhkama

Hind al 110 €

  • Müügiperiood 09.01.20 - 31.12.20

Valik ravi- ja lõõgastuspakette

 

Romantilised puidust elamud, kitsad merega lõppevad tänavad, eripalgelised galeriid ja kohvikud, õdusad hoovid, põnevad kultuurisündmused  - see kokku ongi kuurortlinn Haapsalu. Spaahotell Laine kutsub puhkama väikese siselahe rannal asuvasse spaasse, mille idülliline asukoht aitab unustada kiirustamise.

RAVIPAKETID:

RAVIPAKETT - 7 ööd - majutus pühapäevast pühapäevani, 7 hommiku-, 6 lõuna- ja 7 õhtusööki rootsi lauas, arsti vastuvõtt ja raviplaani koostamine, 6 ravipäeval kokku 12-18 ravi*, hommikuvõimlemine E-L, vee- ja saunakeskuse ning treeningsaali kasutamine. Võimalus juurde osta lisapäevi!
Hind alates 360 EUR/in
 
Ravipaketi lisapäev : majutus 1 öö, 1 hommiku-, 1 lõuna- ja 1 õhtusööki rootsi lauas,  2-3 ravi*, hommikuvõimlemine E-R, vee- ja saunakeskuse kasutamine.
Hind alates 55 EUR/in
 
RAVIPAKETT - 10 ööd - majutus pühapäevast kolmapäevani, 10 hommiku-, 9 lõuna- ja 10 õhtusööki rootsi lauas, arsti vastuvõtt ja raviplaani koostamine, 8 ravipäeval kokku 16-24 ravi*, hommikuvõimlemine E-L, vee- ja saunakeskuse ning treeningsaali kasutamine.
Hind alates 515 EUR/in
 
*Ravipaketis sisalduvate ravide valik:
25 min käsimassaaži, mudaravi Haapsalu ravimudaga, automaatne vesimassaaž ürtidega, manuaalne vesimassaaž, jalgade keerisvann, aparaatne füsioteraapia, parafiin-osokeriitravi, Charcot dušš, inhalatsioon, soolaravi, muusikaravi, valgusravi, venitusravi, imassaaž vesivoodil, ravi- või vesivõimlemine rühmas

 

MASSAAŽIPAKETT  7 ööd - majutus pühapäevast pühapäevani, 7 hommiku-, 6 lõuna- ja 7 õhtusööki rootsi lauas, arsti vastuvõtt ja raviplaani koostamine, 3 x 50 min. kogukeha massaaži (üle päeva), 9 ravi valikust, hommikuvõimlemine E-L, vee- ja saunakeskuse ning treeningsaali kasutamine
Hind alates 365 EUR/in

Paketis sisalduvate ravide valik:
automaatne vesimassaaž ürtidega, manuaalne vesimassaaž, jalgade keerisvann, aparaatne füsioteraapia, parafiin-osokeriitravi, Charcot dušš, inhalatsioon, soolaravi, muusikaravi, valgusravi, massaaž vesivoodil, ravi- või vesivõimlemine rühmas (NB Pakett ei sisalda mudaravi).

 
 
 „PROUA LAINE SOOVITAB“ 3 ööd - (majutus P-K, E-N; T-R; K-L; N-P) saabumisel kohvikus tervituseks kook ja kohv, 3 hommiku-, 2 lõuna ja 3 õhtusööki rootsi lauas, kliendi soovi korral meditsiiniline konsultatsioon, personaalse raviplaani koostamine, 5 raviprotseduuri kahest valikust; hommikune värskendav ujumine koos leilisaunaga kell 6-9; hommikuvõimlemine E-L kell 7.30; vee- ja saunakeskuse ning treeningsaali kasutamine. 
Hind alates 160 EUR/in
 
2 protseduur valikust I
Haapsalu ravimudaprotseduur, manuaalne vesimassaaž või automaatne vesimassaaž ürtidega
3 erinevat protseduuri valikust II
25 min käsimassaaž; jalgade keerisvann; venitusravi; aparaatne füsioteraapia; parafiin-osokeriitravi; Charcot dušš; inhalatsioon; soolaravi; muusikaravi; valgusravi; Massaaž vesivoodil ; ravivõimlemine rühmas; vesivõimlemine rühmas
 
 
LÕÕGASTUSPAKETT: majutus 2 ööd,, 2 hommiku-, 1 lõuna- ja 2 õhtusööki rootsi lauas, 2 erinevat lõõgastavat hoolitsust, hommikuvõimlemine E–L, vee- ja saunakeskuse ning treeningsaali kasutamine.
Hind alates 110 eur/in
Võimalus juurde osta lisapäevi, hind alates 45 eur/in
Lõõgastuspaketi lisapäev: majutus 1 öö,, 1 hommiku-, 1 lõuna- ja 1 õhtusööki rootsi lauas, 1 lõõgastav hoolitsus, hommikuvõimlemine E–L, vee- ja saunakeskuse ning treeningsaali kasutamine.
 
Lõõgastuspaketis sisalduvate hoolitsuste valik: 25 min käsimassaaž, automaatne vesimassaaž ürtidega, manuaalne vesimassaaž, jalgade keerisvann, inhalatsioon, soola-, muusika- või valgusravi, Charcot dušš, massaaž vesivoodil, ravi- või vesivõimlemine rühmas.
Palume paketi broneerimisel valida hoolitsused ülaltoodud valikust.
 
 
MERESPAAmajutus 2 ööd, 2 hommiku-, 1 lõuna- ja 2 õhtusööki rootsi lauas, 3 spaahooldust: massaaž Haapsalu ravimudaga 60 min., meresoola vann, soolaravi.
hommikuvõimlemine E–L, hommikumantli kasutus, vee- ja saunakeskuse ning treeningsaali kasutamine)
Palume ette broneerida 24h enne majutuse algust.
Hind alates 165 EUR/in
 
 
1-ÖÖLINE MASSAAŽIPAKETT (kahele): majutus 1 öö,, 1 hommiku ja 1 õhtusöök rootsi lauas. 25 min. lõõgastavat ülakehamassaaži, hommikuvõimlemine E–L, vee- ja saunakeskuse ning treeningsaali kasutamine.
Palume ette broneerida 24h enne majutuse algust.
Hind alates 119 EUR/kahele 
 
 
2-ÖÖLINE MASSAAŽIPAKETT (kahele): majutus 2 ööd, 2 hommiku-, 1 lõuna-  ja 2 õhtusööki rootsi lauas. 25 min. lõõgastavat ülakehamassaaži, hommikuvõimlemine E–L, vee- ja saunakeskuse ning treeningsaali kasutamine.
Palume ette broneerida 24h enne majutuse algust.
Hind alates 199 EUR/kahele

 

Suursündmuste ajal kehtib teine hinnakiri.

* Hind kehtib tingimusel, et toas ööbib 2 inimest
 
Kõikides pakettides sisaldub:
•           varahommikune ujumine ja leilisaun kell 7–9
•           sissepääs vee- ja saunakeskusesse E-R kell 13–22 ja L,P kell 9-22
•           treeningsaali kasutus kell 7-22
•           hommikuvõimlemine E-R
•           käimiskeppide laenutus
•           hommikumantli kasutus
 
Küsi kohe pakkumist Wrisi reisikonsultandilt telefonil 612 9130 või e-maili teel tellimus@wris.ee