est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Eksootiline puhkus Filipiinidel - grupireis eestikeelse giidiga

Hind al 2649 €

  • Müügiperiood 28.06.19 - 01.02.20
  • Reisi kestvus 11 päeva
  • Reisivahemik 24.02.20 - 08.03.20

Filipiinid - Aasia Kariibid!

Reisikorraldaja Aurinko eksootiline puhkusereis kutsub Filipiine avastama!
Filipiinid on üks maailma suurimaid arhipelaage - saari on kokku üle 7100, seega ka parima tahtmise korral igale poole ei jõua. Külastame reisi vältel Luzoni saart põhjas, Cebut ja Boholit saarestiku keskosas ning Palawani läänes. Luzonis avastame sipelgapesana kihavat pealinna - Manilat, Boholil ja Cebus mõnuleme puudervalgetel liivarandadel ning ujume koos eksootiliste mereloomadega, Palawanil imetleme lisaks randadele ja laguunidele ka koopaid ja kaljusid. Värvikireva ja mitmekesise loodusega Filipiinidel leidub maailma kauneimaid korallriffe ja parimaid sukeldumispaiku.
 
Eestikeelse giidiga reis toimub 24.02.-08.03.2020
 
REISI PROGRAMM:
24.02, esmaspäev. Õhtul lend Tallinn-Istanbul ning ööl vastu teisipäeva Istanbul-Manila
 
25.02, teisipäev. Õhtul saabumine Manilasse, chcek-in ja ööbimine Manila hotellis City Grand Hotel****
 
26.02, kolmapäev. Peale hommikusööki hotellis poolepäevane Manila linnaekskursioon lõunasöögiga. Kell 17:00 Lend Manila-Puerto Princesa (1 tund ja 25 min), Palawani saar. Check-in ja majutumine hotellis Princesa Garden Resort*****.
 
27.02-28.02, neljapäev-reede. Rannapuhkus hotellis Princesa Garden Resort***** hommikusöögiga. Soovi korral saab osaleda lisatasulisel maa-aluste jõgede tuuril.
 
29.02, laupäev. Peale hommikusööki hotellis transfeer lennujaama ning kell 12:00 lend Cebusse (1 t ja 10 min). Check-in hotellis Costabella****, vaba aeg rannamõnude nautimiseks.
 
01.03-02.03 pühapäev-esmaspäev. Rannapuhkus hotellis Costabella**** hommikusöögiga. Soovi korral saab osaleda lisatasulistel ekskursioonidel - Cebu linnaekskursioon ja/või Merepäev
 
03.03 teisipäev. Peale hommikusööki hotellis check-out ning u 2 tunnine katamaraanisõit Boholisse. Check-in ja majutumine Boholi hotellis Bohol Beach Club**** 
 
04.03-06.03 kolmapäev-reede. Rannapuhkus hotellis Bohol Beach Club**** hommikusöögiga. Soovi korral saab osaleda lisatasulistel ekskursioonidel - Boholi saareekskursioon ja/või Delfiinivaatlus, ujumine vaalhaide ning kilpkonnadega.
 
07.03 laupäev. Peale check-out-i hotellis transfeer lennujaama ning lend Puerto Princesa-Manila. Enne hilisõhtust Manila-Istanbul lendu saab Manilas hiiglaslikus Mall of Asia kaubanduskeskuses sisseoste teha
 
08.03 pühapäev. Varahommikul maandumine Istanbuli lennuväljal, Istanbul-Tallinn lend ning keskpäeval saabumine Tallinna.
 
Hinnas sisaldub:
- Tallinn-Istanbul-Manila-Istanbul-Tallinn Turkish Airlineslennupilet
- siselennud Manila-Bohol; Cebu-Puerto Princesa-Manila
- laevapilet Bohol-Cebu
- Majutus 4* tärni hotellide kaheses toas (tärnid vastavalt kohalikule klassifikatsioonile) hommikusöögiga:  Manila 1 öö, Puerto Princesa 3 ööd, Cebu 3 ööd, Bohol 4 ööd
- Manila ekskursioon lõunasöögiga
- Eestikeelne esindaja ning kohalik ingliskeelne giid kogu reisi vältel
 
Lisatasu eest:
- Majutus üheses toas
- Ekskursioonid
- Reisikindlustus
- Joogid söökide juurde
- Õhtusöögid hotellides (menüüvalik)
 
Küsi asjatundlikku nõu Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee
 
Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Vaata järelmaksu kohta täpsemalt!
 
 
AURINKO ESINDAJA SIHTKOHAS
Saabumisjärgselt viib Aurinko reisiesindaja läbi transfeeri ja infotunni, mille toimumise kellaaja teatab esindaja teile transfeeril. Infotunnis saab teavet nii sihtkoha kui ekskursioonide kohta ning toimub registreerumine lisatasulistele ekskursioonidele. Aurinko esindajaga saab ühendust ka telefoni teel. Esindaja mobiiltelefoni number avaldatakse vahetult enne reisi algust.
 
NB! Reisi toimumine oleneb osalejate arvust.