est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Reisimine on teinekord päris suur kulu. Seda isegi siis, kui saad teenuse parima võimaliku hinnaga. Soodne Wrisi järelmaks annab Sulle võimaluse oma väljaminekuid paremini planeerida, sest võid oma unistuste reisi eest hakata tasuma mugavalt osade kaupa. Niimoodi võid südamerahus täna tervele oma perele soetada superpakkumisega lennupiletid kartmata, et mõni teine samasse kuusse planeeritud suurem väljaminek reisiplaanide tõttu kannataks või vastupidi.

Oma järelmaksu osamakse saad arvutada mugavalt alloleva kalkulaatori abil. Seejärel võta julgelt ühendust Wrisi reisikonsultandiga mõnes meie büroos, täida Wrisi järelmaksu taotlus ja teeme Sulle kohe pakkumise!

 

 

Wrisi järelmaksu taotledes võid arvestada, et:
- sissemaks on 0 € (alates 4001 € sissemakse 10% ostusummalt)
- intress 9,9% arvutatakse ostusummalt 
- finantseeritav summa on 100 - 10 000 €
- lepingu haldustasu kuus on 0,9 € (alates teisest osamaksest)
- lepingutasu on 15 €
- järelmaksuperiood on 4-48 kuud ja osamaksed tasutakse iga kuu 12. kuupäeval

 

Wrisi järelmaksu saad taotleda siis, kui oled 21-70 aastat vana, Sinu eelnev maksekäitumine on korrektne ning regulaarne sissetulek on vähemalt 240 € kuus. Järelmaksu taotluse saad täita Wrisi teenindusbüroos kohapeal. Selleks  esita meie klienditeenindajale oma isikut tõendav dokument (ID-kaart, EV pass, EV välismaalase pass) ja saad järelmaksuvõimaluse kohta koheselt vastuse.  
 

NB! Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuste tingimustega Wris AS klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. 
Lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) on 2500€. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 20,30% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa  2500€, sissemakse 0€, lepinguperiood kuudes 48, fikseeritud intressimäär 9,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15€, igakuine haldustasu 0,9€,  igakuine osamakse 74,01€. Krediidi kogukulu 3551,93€. Krediidiandjaks on Inbank AS.