est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Wris Reisibürool on kogemus aastast 1991. Oleme üks vanimaid, vaid Eesti kapitalil tegutsev reisibüroo. Meie eelis on lai tootevalik ning personaalne lähenemine läbi ausa klienditeeninduse!

Wris on üks Eesti suurematest ameti- ja spetsiaalreise korraldavatest reisibüroodest. Loodud müümaks lennupileteid ja korraldama tööreise, oleme tänaseks tuntud asjatundliku ametireiside müüjana ning suutnud vaatamata firma kiirele arengule jääda personaalseks ning kliendikeskseks.

Saime esimese reisibüroona Eestis Rahvusvahelise Õhutranspordi Assotsiatsiooni IATA akrediteeringu 1992. aastal.

Oleme ka Eesti reisispetsialiste ühendava ETFL (Eesti Turismifirmade Liit) liige.

Alates juulist 2007 tegutseme maailma suuruselt kolmanda ametireise korraldava ettevõtte BCD Travel koostööpartnerina Eestis. 12 miljardi USA dollari suuruse aastakäibe ja üle 12 000 professionaalse reisispetsialistiga BCD Travel tegutseb rohkem kui 90 riigis üle maailma.

Pakume Suurbritannia reisikorraldajate Dragoman ja G Adventures eksootlilisi seiklusmatku põnevates sihtkohtades.

Lisaks vahendame Saksa reisikorraldajate Dertour ja Meiers Weltereisen pakettreise üle maailma.

Vahendame kõiki suuremaid ja ka väiksemaid Eestis tegutsevaid reisikorraldajaid.

Puhkusereisi aitame valida vastavalt  soovidele. Kui meie poolt pakutava hulgast sobivat valmislahendust ei leidu, teeme spetsiaalse reisipaketi koostöös kliendiga. Aitame ellu viia  julgemaid reisiunistusi, muuta meeldejäävaks olulisi tähtpäevi, seigelda metsikutes oludes, tegeleda oma lemmikharrastusega, külastada lemmikartisti kontserti nii koduses Eestis kui laias maailmas.

Kohver paki ise, ülejäänu eest hoolitseb WRIS!