est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Seenioride erikruiis Stockholmi

Hind al 53 €

  • Müügiperiood 01.10.19 - 30.11.19
  • Reisivahemik 10.12.-12.12.2019

Tallinki erikruiis 10. detsembril!

Kruiis Stockholmi on hea vaheldus nii nendele reisijatele, kes seda kaunist linna varemgi on külastanud kui ka neile, kes merereisi esimest korda ette võtavad. Armas vanalinn, kuningaloss, imekaunis saarestik ja muuseumid pakuvad unustamatu elamuse. Pole vaja muretseda keeleoskuse pärast, sest laevadel teenindab teid abivalmis eesti keelt kõnelev personal. Laeval saab jalutada, häid toite nautida, muusikat kuulata ja meelelahutuskavadele kaasa elada, aga võib ka tantsida ja pidutseda kas või hommikuni! Laevadel astuvad üles esmaklassilised Eesti ja välismaa tantsu- ja lauluartistid. Laevadel on mitmeid restorane ja kauplusi, isegi saunad ja väike ilusalong.
 
Järgmine seenioride erikruiis Stockholmi leiab aset 10. detsembril 2019. Reisil hoiavad tuju üleval erikülalised kruiisijuht Inda Kõiva ja armastatud muusik Priit Pihlap. Meeleoluka merereisi käigus saad nautida Tallinki 30. tegutsemisaastale pühendatud säravat sõud ja rikkalikke jõulumaitseid laeva restoranides.
Kruiisile saab tulla nii grupiga kui ka üksikreisijana!
 
Kruiisi hind ühele inimesele:
B4 aknata kajutis alates 53 €  / inimene
A4 aknaga kajutis alates 59 €  / inimene
 
Hinnad veel soodsamad gruppidele alates 10 inimesest!
 
Hind sisaldab:
- kohta neljakohalises kajutis
- ühte rikkalikku buffet õhtusööki Rootsi lauas vabalt valitud suunal
 
Lisatasu eest:
- hommikusöök Rootsi lauas 12€ / inimene
- õhtusöök Rootsi lauas 36€ / inimene
- ekskursioon
 
Kutsume huvilisi bussiekskursioonile, kus tutvume Stockholmi kuningliku ajalooga ja külastame omanäolisi linnaosi. Rootsi Rahvusmuuseumis imetleme lähemalt maailmakuulsate maalikunstnike nagu Rembrandti, Rubensi, Goya, Renoir’, Degas’ ja Gauguini teoseid. Lisaks ootavad meid suurepärased skulptuuri-, graafika- ja tarbekunstikogud, mille vanimad eksponaadid on pärit 14. sajandist. Ekskursiooni hind on 22€.
NB!
Kohtade arv on piiratud.
 
Küsi personaalset pakkumist meie reisikonsultandilt tellimus@wris.ee või helista 612 9130.