est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Seenioride erikruiis Stockholmi

Hind al 61 €

  • Müügiperiood 10.04.19 - 31.05.19

Tallinki erikruiis juba 11. juunil!

Kruiis Stockholmi on hea vaheldus nii nendele reisijatele, kes seda kaunist linna varemgi on külastanud kui ka neile, kes merereisi esimest korda ette võtavad. Armas vanalinn, kuningaloss, imekaunis saarestik ja muuseumid pakuvad unustamatu elamuse. Pole vaja muretseda keeleoskuse pärast, sest laevadel teenindab teid abivalmis eesti keelt kõnelev personal. Laeval saab jalutada, häid toite nautida, muusikat kuulata ja meelelahutuskavadele kaasa elada, aga võib ka tantsida ja pidutseda kas või hommikuni! Laevadel astuvad üles esmaklassilised Eesti ja välismaa tantsu- ja lauluartistid. Laevadel on mitmeid restorane ja kauplusi, isegi saunad ja väike ilusalong.

11. juunil on kõik reisihuvilised seeniorid oodatud erikruiisile suvisesse Stockholmi. Reisil ootab Teid värvikas meelelahutusprogamm, tuju hoiavad üleval õhtujuht Inda Kõiva, igihaljaid laule esitavad Boris Lehtlaan ja Are Jaama.

Lõbusa merereisi käigus saab nautida Aasia tsirkuse meelelahutusprogrammi, maitsta hõrgutisi laeva restoranides ja ostelda rikkaliku kaubavalikuga poodides. Stoclholmi kruiis kestab 40 tundi, linna uudistamiseks jääb ligi kuus tundi.

Kruiisile saab tulla nii grupiga kui ka üksikreisijana!

Kruiisi hind ühele inimesele:
B4 aknata kajutis alates 61 €  / inimene
A4 aknaga kajutis alates 71 €  / inimene
 
Hind sisaldab:
- kohta neljakohalises kajutis
- ühte rikkalikku buffet õhtusööki Rootsi lauas vabalt valitud suunal
 
Lisatasu eest:
- hommikusöök Rootsi lauas 12€ / inimene
- õhtusöök Rootsi lauas 34€ / inimene
- ekskursioon

Eestikeelne bussiekskursioon Uppsalasse, mille käigus külastatakse Uppsala lossi ja lossimäge, 13. sajandil ehitatud Põhjamaade suurimat toomkirikut ja kauneid parke. 
Ekskursiooni hind ühele inimesele 20 €. 
NB! Ekskursiooni kohtade arv on piiratud!

Küsi personaalset pakkumist meie reisikonsultandilt tellimus@wris.ee või helista 612 9130.