est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Ringreis Kambodžas koos rannapuhkusega

Hind al 1929 €

 • Müügiperiood 13.01.20 - 01.12.20

Kambodža iidne kultuur, sõbralikud inimesed ning hea toit ja kaunid rannad ootavad!

Kambodža on riik, mille iidsed  templid, kaunid saared ja rannad ning rikkalik kultuuripärand vallutavad su igaveseks: põrkuvad seal ju iidne ja kaasaegne maailm ning loovad eheda seikluse. Ja reisi planeerimine sellesse Aasia riiki on tema väiksuse tõttu lihtsam, kui arvatakse. Millal iganes te Kambodžasse ka reisite, siis arvestage, et soe – kui mitte öelda kuum – on seal kogu aeg. Troopiline kliima tähendab aastaringselt suurt soojust ja troopilist niiskust. Sellele vaatamata võib õhtune jahedus, eriti kuival perioodil ehk oktoobrist märtsini, olla üllatav ja midagi sooja võiks ka troopikasse kaasa haarata.

Küsi asjatundlikku nõu Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee

Oleme kokku pannud näidispaketi, et selle võrratu maaga tutvuma sõita. Kui soovid kohapeal viibida kauem ja lisada programmi veel teisigi huviväärsusi, siis anna kindlasti teada oma soovidest. Koos meie hea kohapealse partneriga paneme kokku igale reisijale individuaalse reisiplaani!

1. Päev:  Saabumine Siem Reapi (Õhtusöök)
Saabumisel tervitab reisijaid kohalik giid (inglise k). Transfeer hotelli ning check-in. Õhtupoolikul vaba aeg Siem Reapis ja ööbimine hotellis.
2. Päev:  Siem Reap – Angkor Thom ja Angkor Wat  (hommiku-,  lõuna- ja õhtusöök)
Terve päev kestev ekskursioon tuk-tukiga: kõigepealt külastatakse  Angkor Thomi ja seejärel pealelõunal Angkor Wati. Angkor Thomi külastus algab iidse lõunavärava juurest, seejärel kulgeb Bayoni Templisse, Elevantide ja pidalitõbise kuninga terrassile. Lisaks on aega uurida Royal Palace’i alasid, et avastada väikseid peidetud templeid, mida turistid harva külastavad. Päev jätkub Angkor Wati külastusega hilisel pealelõunal – siis kui templis on juba pisut vähem külastajaid ja õhtune päike pakub just õiget valgust imeliste piltide tegemiseks. Õhtusöök koos Aspara tantsu etteastetega kohalikus restoranis.
3. Päev: Siem Reap – templid Banteay Srei, Banteay Samre, Tha Prohm, Preah Khan (hommiku- lõuna- ja õhtusöök)
Banteay Srei, 10. sajandil ehitatud suurepärane India arhitektuuri näide Kambodžas. Teel sinna on peatus ka traditsioonilises külas, kus on võimalik jälgida palmisuhkru käsitsi tootmist. Lisaks külastatakse ka Banteay Samre templit. Peale lõunat külastame ühte armastatumat templit Ta Prohmi, mida hoiavad koos hiiglaslikud puujuured, tekitades niiviisi nõiutud ja ebamaise tunde. Lisaks veel külastus Preah Khan templisse.
4. Päev: Siem Reap– vaba päeva (hommikusöök )
Hommikusöök hotellis, vaba päev omal käel Siem Reap’i avastamiseks.
5. Päev: Siem Reap - Phnom Penh (hommiku-, lõuna- ja õhtusöök)
Külaskäik kohalikule turule ja seejärel sõit Phnom Penhi. Teel külastus Kagu-Aasia suurima järve Tonle Sapi äärde. Järveelu lähedalt kogemiseks on plaanis ka laevasõit ujuvate külade ja kalafarmide vahel. Teekond Phnom Penhi poole jätkub ja külastatakse kulinaarse spetsialiteedi - ämblike poolest kuulsat külakest Skuni. Saabumine hotelli ja vaba aeg.
6. Päev: Phnom Penh – Royal Palace , National Museum, Vat Phnom (hommiku-, lõuna- ja õhtusöök)
Külaskäik Kuningapaleesse, Kambodza kuninga ja kuninganna residentsi, siin näeb ka Kuldset Buddhat - 75 kg kulda, mis on kaunistatud vääriskividega. Külastus Rahvusmuuseumisse ja peale muuseumit linna vanim ehitis, pagood Vat Phnom. Külaskäik Toul Sleng Museumisse, kompleksi, kus kuni 1975. aastani oli kool, ent hiljem kasutasid punased khmeerid seda vanglana. Pärast seda külastus Russian Marketile (Psar Thmey), mis asub suurejoonelises 1937. aastal ehitatud hoones.
7.   Päev : Phnom Penh – Sihanoukville (hommikusöök)
Hommikusöök hotellis. Sõit Sihanoukville`i, mis kestab u 5 tundi. Kohale jõudes check-in hotelli ja vaba aeg.
8.-9. Päev: Sihanoukville (hommikusöök)
Hommikusöök hotellis, vabad päevad rannamõnude nautimiseks.
10. Päev: Sihanoukville – Phnom Penh (hommikusöök)
Hommikusöök hotellis. Transfeer Phnom Penhi lennujaama.

Reisipaketi hind koos lendude ja ülaltoodud programmiga ühe inimese kohta:

Majutusega 3* hotellides al 1929€ (kui reisib koos 4 inimest), 2079€ (kui reisib koos 2 inimest)
Majutusega 4* hotellides al 1989€ (kui reisib koos 4 inimest), 2139€ (kui reisib koos 2 inimest)
Majutusega 5* hotellides al 2369€ (kui reisib koos 4 inimest), 2459€ (kui reisib koos 2 inimest)

Hind sisaldab:

 • Lennupiletid sihtkohta ja tagasi
 • Kohapealset transporti õhukonditsioneeriga varustatud sõidukites vastavalt programmile
 • Majutus valitud hotellides kahekohalises toas koos hommikusöökidega
 • Lõuna- ja õhtusöögid vastavalt programmile 
 • Kohalikke ingliskeelseid giide
 • Programmis mainitud ekskursioone

Lisatasu eest:

 • Viisatasud (saabudes Kambodžasse 40$)
 • Reisikindlustus
 • Majutus ühekohalistes tubades
 • Jootrahad ja muud isiklikud kulud
 • Lisaekskusrioonid:                         
 1. päev - Päikeseloojangu paadsõit – 20, et traditsioonilise Kambodža paadiga vaadata päikeseloojangut ja külastada Prasat Chrung Templit.
 2. päev - 1-tunnine Phare Circus Show – 24-46€ sõltuvalt istekohast.
 3. päev  - Kambodža toiduvalmistamise kursus – pool päeva 48, sissejuhatus Kambodža kokakunsti kohaliku koka käe all. Peale 3,5 tundi kestvat toiduvalmistamise kursust ja endavalmistatud hõrgutiste nautimist on võimalik külastada Les Senteurs d’Angkori tehast, kus valmistatakse küünlaid, seepe, kreeme ja töödeldakse ka vürtse. Artisans d’Angkor- see on koht kus noori koolitatakse jätkama traditsioonilise Khmeeri käsitööd 
 4.  päev - jalgrattaga Siem Reapis – 99 sisaldab lõunat kohaliku perekonna juures. Päev rattal koos kohaliku giidiga. 

Järelmaks pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Vaata täpsemalt!

Küsi asjatundlikku nõu Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee

* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks. Jõuludeks ja aastavahetuseks küsi eraldi pakkumist!

 ** Hind alates on arvestatud vastavalt USD ja EUR vahelisele valuutakursile 13.01.2020. Wris Reisibüroo jätab endale õiguse hinda korrigeerida vastavalt kursi võimalikule  muutusele.