est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Riia - Baltimaade pärl

Hind al 59 €

  • Müügiperiood 05.08.20 - 30.12.20
  • Reisi kestvus 3 päeva
  • Reisivahemik 5.08.-30.12.2020

Minipuhkus Läti pealinnas Riias

Kui soovid kodusest saginast veidikeseks eemale saada, ent väga kaugelt uusi muljeid või lihtsalt puhkust otsima sõita ei söanda, pakume Sulle võimalust külastada meie lõunanaabreid!

Läti pealinn Riia on UNESCO maailmapärandi nimistusse kantud arhitektuuri- ja kultuuripärl, kus kõrvuti kiirelt pulbitseva suurlinnaeluga pannakse rõhku ka tervise, ilu ja heaolutunde eest hoolitsemisele. Laupäevahommikuti tasub kindlasti külastada Kalnciema kvartali turgu ning maitsta ja soetada lõunanaabrite kodumaist toidukaupa, ehteid ja tarbekaupa - lätlased on nimelt suurepärased disainiedendajad! Riia kultuurielu kihab ja keeb lakkamatult, ent ka elegantse juugendarhitektuuriga ääristatud tänavatel sihitult jalutamine kosutab hinge ja vaimu. Lastega tasub kindlasti külastada Riia loomaaeda ja Mootorimuuseumit või võtta ette tore paadisõit mööda linna kanaleid.
Lõunanaabrite juurde pääsed lihtsalt kas mugavalt bussi või lennukiga. Majutuseks oleme Sinuni toonud aga parimad pakkumised kolmelt eriliselt hotellilt: 

  • Semarah Metropole 4* asub mugavalt bussijaama ja vanalinna vahel, sobides seetõttu hästi nii puhkajale kui kiirustavale ärikliendile
  • Semarah Grand Poet 4* rahuldab ka nõudlikuma puhkaja ootused elegantse disaini, tähelepaneliku teeninduse ning mõnusa SPAga
  • Semarah Lielupe 4* on parim valik neile, kes panevad rõhku Jurmala liivarandade nautimisele ning tutvuvad Riiaga mugavatel päevastel väljasõitudel

Hotell

Hind alates reisija kohta

Semarah Metropole 4*, standardtuba

59 €

Semarah Metropole 4*, superiortuba

105 €

Semarah Grand Poet 4*, standardtuba

109 €

Semarah Grand Poet 4*, juniorsviit

179 €

Semarah Lielupe 4*, standardtuba

69 €

Sõltuvalt reisi kuupäevadest, suurüritustest sihtkohas ja vabade kohtade olemasolust võib hind erineda ülaltoodust. Tegemist on näidishindadega ja ka meie hotellivalik on tegelikult palju suurem. Küsi täpsustatud pakkumist meie reisikonsultandilt!

Majutuse hind sisaldab:
- 2 ööd majutust ühele valitud hotellis eeldusel, et koos reisib 2 inimest
- rikkalikke hommikusööke
- tasuta WiFi ühendust
- Grand Poet: hotelli wellness keskuse ja jõusaali piiramatut kasutust
- Lielupe: hotelli wellness keskuse ja jõusaali kasutust kord päevas 1.5 tundi/külastus

Lisatasu eest:
- bussi- või lennupiletid Riiga
- lisaööd
- reisikindlustus
- majutus ühekohalises toas
- ekskursioonid sihtkohas
- muud reisiteenused sihtkohas

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Vaata täpsemalt!

Küsi pakkumist vastavalt oma soovidele tellimus@wris.ee ja 6 129 130 

* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade hotellikohtade olemasolu, majutuse hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele.