est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Läti ringreis

Hind al 240 €

  • Müügiperiood 26.05.20 - 17.07.20

Riia - Rundale - Ventspils -  Sigulda
 
22. juuli 2020 - 24. juuli 2020
Soodushind: 240€ / inimene 
 
Küsi asjatundlikku nõu Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee

Reisikava
1. päev
Väljasõit Tallinnast kell 07.00 (Mere pst. 5, Vene kultuurikeskuse juurest). Kell 8.30-8.45 peatus Pärnu hotelli ees reisijate peale võtmiseks. Sõidu ajal räägime Lätimaa aja- ning kultuuriloost, ka üht-teist sellest, mis teel huvitavat. Bussiekskursioonil Riias võib näha võluvat linnapilti – kauneid juugendstiilis maju ja maalilisi parke. Külastame lätlaste kuulsamat vaba-aja, puhke- ja perekeskust Lido, kus saab mõnusalt aega veeta ja süüa. Jalgsiekskursioon vanalinnas – Toomkirik, Jakobi kirik, Peetri kirik, Vabadussammas, Rootsi väravad, Liivlaste väljak, gildihooned, Konvendi käik, Mustpeade maja, Raekoja plats. Seejärel majutume Wellton Riverside SPA**** hotelli. Õhtul on võimalus jalutada vanalinnas või veeta aega hubastes vanalinna kohvikutes.

2. päev
Hommikusöök hotellis.  Sõidame lõunanaabrite kaunimasse linna Ventspilsi. Linna kus hoitakse au sees ajalugu ja vaadatakse tulevikku. Siin on kaunilt restaureeritud vanalinn. Rannapromenaad, mille ääres rõõmustavad silma lepatriinukujulised lilleklumbid ja põnevad prügikastid, ning loomulikult kümned purskkaevud! Ükski linna külaline ei saa üle ega ümber Ventspilsi vallutanud lehmakujudest! 2002. aastal toimus siin «Cow Parade» (lehmade paraad), mispuhul need ülilahedad lehmakujud valmistatigi ja, mis nüüd turiste lõbustavad. Lehmi leidub siin kõikjal ja igasuguseid. Ajas tagasi saab rännata Liivi ordu lossis, kus on uudistamiseks väljas nii arheoloogilisi leide ja mööblit kui vanu töö- ja majapidamisriistu. Majutume hotelli Dzintarjura***

3. päev
Hommikusöök hotellis. Sõidame Kuramaa (Kurzeme) hertsogite suveresidentsi Bauska lähedal. Külastame Rundale lossi – Lätimaa kaunimat barokkehitust, mis valmis 1736 – 1768 itaalia arhitekti F. B. Rastrelli projekti järgi (sama arhitekti kuulsamad tööd on Talvepalee Peterburis ja Tsarskoje Selo loss). Lõunapaus. Seejärel sõidame muistsete liivlaste maale Siguldasse, mis asub Gauja jõe rahvuspargi kõige maalilisemas osas. Siguldat on ammusest ajast kutsutud Lätimaa Šveitsiks. Sigulda ja selle ümbrus pakub vaatamiseks keskaegseid kindlusi ja legendidega seotud paiku. Külastame looduskaitsealal asuvat Turaida muuseumi ja parki. Alustame tagasiteed. Tallinnasse jõuame hilisõhtul (u 23.00).

Hind:
Koht kaheses toas 240€ / inimene 
Ühese toa lisatasu 80€
 
Hind sisaldab:
- bussisõit 3 päeva
- ekskursioonid ja giid-reisisaatja teenused
- majutus ja hommikusöök hotellis, 2-in. tubades
- Rundale lossi külastus
- Turaida lossi külastus
- Liivi ordulossi külastus

Lisatasu eest:
- tervise- või reisikindlustus
- ühekohaline tuba
 
Info Läti vaatamisväärsuste kohta:
Liivi ordu loss Ventspilsis - http://muzejs.ventspils.lv/
Loodus ajaloo muuseum - http://www.dabasmuzejs.gov.lv/
Riia loomaaed - http://rigazoo.lv/
 
Vastutav reisikorraldaja Tiit Reisid, tutvu reisitingimustega siin.
 
Küsi pakumist Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee