est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Klassikaline Tansaania Safari

Hind al 3377 €

  • Müügiperiood 17.10.19 - 30.09.20

Tansaania parimad rahvuspargid Serengeti, Tarangire, Ngorongoro

Aafrika mandri idarannikul asuv Tansaania paikneb Keeniast lõunas ning riigi rannikut piirab India ookean. Tansaania tuntuimaks tähiseks võib kindlalt pidada asub Aafrika kõrgeimat mäge - Kilimanjaro't, mis on palavalt armastatud paljude seikluslike ja mägirünimisest huvitatud turistide seas. Lisaks on Tansaanias lausa kohustuslik külastada kuulsamaid rahvusparke Serengeti, Lake Manyara, Tarangire või Ngorongoro, et saada osa imekaunist loodusest ja imetleda kohalikku loomastikku. 

1. päev: Kilimanjaro lennujaam - Arusha

Saabudes Kilimanjaro lennujaama ootab teid privaattransfeer, mis viib Arusha lähistel asuvasse Mount Meru Game Lodge'i. Võimalus kohapeal õhtsööki süüa (lisatasu eest).

2. päev: Arusha - Serengeti rahvuspark

Hommikul viib privaattransfeer teid Arusha lennujaama, et lennata Serengeti rahvusparki. Lennu maandudes otab teid safariautoga giid. Teel majutuspaika avaneb juba suurepärane võimalus teha esimene tutvus Serengeti hiiglaslike tasandite ja seal elavate loomadega. Pealelõunal jõuate Mbalgeti Camp'i mis asub Serengeti rahvuspargi läänekoridoris Mwamveni mägedel, tänu millele avanevad majutuspaigast imelised panoraamvaated Serengeti tasandikele ja Mbalageti jõele. (Sisaldab hommiku-, lõuna- ja õhtusööki)

3. ja 4. päev: Serengeti rahvuspark 

2 päeva on võimalik avastada Serengeti rahvusparki, mis kunagi ei valmista külalistele pettumust oma tohutu elusloodusega - sebrad, kaelkirjakud, elevandid, lõvid, gepardid, leopardid... Mbalgeti Camp on ideaalse asukohaga,et jälgida suurt loomade rännet juunist augstini. Kuid ka väljaspool neid kuid on võimalik loomi jälgida ning hingematvalt kaunist maastikku vaadelda. (Sisaldab hommiku-, lõuna- ja õhtusööki)

5. päev: Serengeti rahvuspark - Karatu 

Täna suundute Serengeti lääneosast kagu ossa, lisaks läbite Ngorongoro looduskaitseala, et jõuda Karatu piirkonda. Majutus Acacia Fram Lodge'is, mis asub Ngorongoro kraatri nõlval ja on imeline paik lõõgastumiseks. Võimalus pealelõuna veeta aias või basseiniääres puhates. (Sisaldab hommiku-, lõuna- ja õhtusööki)

6. päev: Karatu / Ngorongoro kraater

Täna ootab ees 30 minutiline autosõit, et jõuda Ngorongoro kraatri äärde ja siis algab laskumine kraatrisse. Nagu Dr Bernhard Grzimek on öelnud: "Ngorongoro kraatri suursugusust on lihtsalt võimatu panna sõnadesse, see on üks maailma imedest. " Esimene pilk kraatrii äärelt on lihtsalt hingematvalt ilus. Kraatri põhi on koduks umbes 25 000 loomale, siin kohtab nii ninasarvikuid, elevante, lõvisid, pühvleid, leoparde, erinevaid antiloopide liike ja erinevaid linde. Hilisel pealelõunal jõuate tagasi Acacia Farm Lodge'i. (Sisaldab hommiku-, lõuna- ja õhtusööki)

7. päev: Karatu - Tarangire rahvuspark

Peale hilist hommikusööki viib privaatsafari teid uude majutuspaika Maramboi Tented Camp'i mis asub pisut Tarangire rahvuspargis väljaspool Lake Manyara kaldal. Pealelõunal on plaanis esimene safari Tarangire rahvusparki. Või vastavalt soovile on ka võimalus pisut puhata  basseini ääres ja imetleda vaateid ümbritsevatele tasandikele. (Sisaldab hommiku-, lõuna- ja õhtusööki)

8. päev: Tarangire rahvuspark

Tarangire rahvspark on tõesti avastamist väärt, siin on ahvileivapuud ja jõgi, mis meelitab ligi kõiki pargi elanikke. Tarangire rahvuspark on tuntud oma kõrge elevantide populatsiooni poolest, seda eriti juulist kuni oktoobrini. Samuti võib siin tihti kohata leoparde puudel puhkamas. Päeva plaani võite paika panna ise, kas kogu päeva kestev safari Tarangire rahvuspargis koos piknikuga lõuna ajal või varahomikune safari ja pealelõunane safari. (Sisaldab hommiku-, lõuna- ja õhtusööki)

9. päev: Tarangire rahvuspark - Arusha

Peale hilist hommikusööki viib kahetunnine transfeer teid tagasi Arusha lennujaama, kus tuleb giidi ning imelise Aafrikaga hüvasti jätta. Või jätkata seiklust Sansibaril? (Hommikusöök)

Ajavahemik  Paketi hind ühele
kui koos reisib 2 inimest
Paketi hind ühele
kui koos reisib 4 inimest
01.11.2019-14.12.2019 4230  3441 
08.01.2020 – 29.02.2020
01.09.2020 – 31.10.2020
4673  3865 
15.06.2020 – 31.08.2020 4937  4129 
15.11.2020 – 14.12.2020 4123  3377 
 
Hind sisaldab:
- Kõiki transfeere, majutust ja sööke vastavalt programmile
- siselennud Arusha-Serengeti 
- Safarisõite koos giidiga teisest kuni üheksanda päevani 4x4 safariautos (maksimaalselt 4in autos)
- Sissepääsutasusid rahvusparkidesse vastavalt programmile.
- Tervisekindlustust safaril.
 
Hind ei sisalda:
- lendeTallinnast Kilimanjarosse, hind alates 629 EUR 
- Viisa, ühekordne viisa saabumisel 50 EUR
- Siselende (vajadusel).
- Jootrahasid ja isiklikke kulutusi.
- Programmis mitte kajastatud söögikordasid ja jooke.
- Lisategevusi.
- Reisikindlustust

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!

Küsi pakkumist meie reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee

* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks