est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Euroopa avaneb, aeg planeerida ohutu suvepuhkus!

  • Müügiperiood 18.06.20 - 31.07.20

 

Euroopa riikidesse sisenemise tingimused:
Euroopa Komisjoni infoportaalist https://reopen.europa.eu/et saad vaadata millistesse Euroopa riikidesse ja millistel tingimustel on võimalik siseneda. Siit saab ülevaate milliste transpordivahenditega on võimalik riiki siseneda, kas riiki on võimalik siseneda kohustuslikku karantiini jäämata ning kas riiki sisenedes on vajalik esitada negatiivne koroonatest.
 
Lennufirmade ohutusmeetmed:
Ära jäta kasutamata võimalust sel suvel ohutult reisida! Vaata lähemalt milliseid terviseohutuse meetmed on lennufirmad reisijate ja meeskonna kaitseks kasutusele võtnud:
 
Salva kindlustus on vastavalt olukorrale uuendanud oma reisikindlustuse tingimusi, COVID-19 tervisekindlustuse kaitsega on kindlam reisida:
- Reisitõrkega on kaetud Covid-19 viirusesse haigestumine. Salva hüvitab kasutamata reisipaketi maksumuse juhul, kui kindlustatul diagnoositakse viirus enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud.
- Covid-19 tervisekindlustuse kaitse. Salva kindlustus katab viirusesse nakatumise tõttu tekkinud ravikulud (kulud diagnostikale, ravimitele, haiglaravile) välisreisil, lisakulutused majutusele karantiini sattumise korral ning vajadusel uued tagasisõidupiletid maksumusega kuni 1500 eurot.

Küsi oma suvise reisi lennu-, laeva-, majutus- ja kindlustuspakkumist Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee.