est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Eriolukord - töökorraldus ja reisipiirangud

  • Müügiperiood 13.03.20 - 01.05.20

Kallid kliendid, seoses Vabariigi Valitsuse poolt väljakuulutatud eriolukorraga teenindame kliente hetkel meili ja telefoni teel. Võta ühendust meie reisikonsultandiga e-maili teel tellimus@wris.ee või telefonil 6129 130. 

Soovime kõigile tugevat tervist, rõõmu võimalusest lähedastega aega veeta, rahulikku meelt ja positiivseid mõtteid. Et tervis püsiks tugev soovitame vabas õhus liikuda, toituda tervislikult ja miks mitte teha reisiplaane järgmiseks suveks ja sügiseks.

Välisministeeriumi info reisipiirangute kohta:

  • Välisministeerium ja Eesti välisesindused jätkavad koostööd reisi- ja transpordifirmade ning teiste riikidega, et leida ja vahendada lahendusi eestlaste koju naasmiseks. Kuid oluline on märkida, et nüüdseks on lennu- ja transiidivõimalused juba ülimalt piiratud. Paneme inimestele südamele, et need, kes on otsustanud kriisi ajaks jääda välisriiki arvestaksid, et kriisi lõppemise aega on raske ennustada ja tuleks valmistuda välisriigis elama vähemalt lähemad paar kuud.
  • Kui te ei saa välisriiki jääda, soovitame tulla kohe Eestisse tagasi. Esimesena tuleks viivitamatult võtta ühendust transpordi- või reisifirmaga, et kontrollida, kas asukohast pääsemiseks on veel liinilende või reisifirma korraldatud lende. Kui need võimalused puuduvad ja jääte välisriigis hätta, palun andke endast märku lähimale Eesti saatkonnale või helistage välisministeeriumisse numbril +372 5301 9999.
  • Kui viibite välismaal ja teil on võimalik kriisiperioodil turvaliselt välisriigis olla, siis ei ole tarvidust Eestisse tagasi pöörduda. Küll aga tasub hoolikalt jälgida, et te ei rikuks viisa ja muid riigis viibimise tingimusi. Kahjuks on hetkel väga keeruline prognoosida, millal kriis laheneb ja millised piirangud kehtivad mõne kuu pärast.
  • Samuti tuleb arvestada, et asukohariigis võib hädavajalike teenuste pakkumine olla piiratud, ning on oht, et kaovad töökohad, elukohavõimalused.
  • Välisministeeriumi reisiinfo leiab Reisi Targalt portaalist ja välisministeeriumi kodulehelt.
 
Wris Reisibüroo