est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Dragomani seiklus - gorillad, šimpansid ja Rwanda

Hind al 2821 €

  • Müügiperiood 06.09.19 - 31.01.21

Kampala - Queen Elisabeth National Park - Gorilla Trek - Kigali

 
Seiklusreisi alguspunktiks on Uganda ja selle pealinn Kampala. Järgmised kuus päeva Ugandas viivad läbi Lake Mburo ja Queen Elisabethi rahvuspargi, kus saab imetleda lopsakat loodust ja eluslooduse mitmekesisust. Ugandasse jääb ka reisi vaieldamatu tipphetk – matk mägigorillade juurde. Teekond sinna on tihti märg, mudane ja üsna ebamugav ning võtab aega umbes 4 tundi, kuid on kõike seda väärt kui lõpuks gorilla karjaga kohtud! Tavaliselt näeb gorillasid väga lähedalt, nad on tõeliselt rahulikud ja õrnad, nende liigutusi vaadates vaataks justkui iseend peeglist.
Peale mägigorillade külastust on aeg jätta hüvasti Ugandaga, ning jätkata seiklust Rwandas. Enamus Rwandast on kaetud lopsakate ja jahedate mägedega. Reisiseltskonna teekond viib läbi Ruhengeri ja Volcanoes rahvuspargi, Kivu järve ääres asuva Kibuye linnakese, kohaliku teeistanduse, Nyungwe rahvusparki, kus ootab ees džunglimatk, et kohtuda šimpansitega. Reisi lõpetab mõtlemapanev genotsiidimuuseum Rwanda pealinnas Kigalis.

Tegemist on tuntud briti seiklusreiside spetsialisti Dragomani reisiga ja suhtluskeeleks on inglise keel.

Maapealne pakett: 12 päeva

Seikluse hind al 1555 €, mis tasutakse Eestis
Lisandub nn. ühiskassa ehk kitty* ca 1400 $ (umbes 1266 €)
* Ühiskassa ehk kitty - on osa reisi maksumusest, mis tasutakse kohapeal sularahas, USA dollarites. Ühiskassa raha tarvitatakse vajalikeks olmekuludeks reisil.

NB! soovi korral pakume mugavat lendu sihtkohta ja tagasi.

Seikluse raskusaste:   programm sisaldab 3-4 tunniseid matku mägisel maastikul, mitmepäevaseid matku merepinna kõrgusel, ratsutamist, kanuusõitu ja muid seikluslikke tegevusi.
Majutus seikluse ajal:   75 % kämping või laager,  25 % hostel või hotell

Reiside väljumised Kampalast leiab siit
Seiklejale vajalik loomuomadus on tolerantsus, reisitakse ühise grupina ning koostöö kõigi rühma liikmetega on vältimatu. Seikleja peab valmis olema selleks, et mõnikord ei saa paar päeva end korralikult pesta.

Küsi parimaid pakkumisi meie reisikonsultandilt tellimus@wris.ee või helista 6 129 130

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!

** Hind alates on arvestatud vastavalt USD ja EUR vahelisele valuutakursile 03.04.2020. Wris Reisibüroo jätab endale õiguse hinda korrigeerida vastavalt kursi võimalikule muutusele.

Vastutav reisikorraldaja on Dragoman

Vaata kõiki Dragomani seiklusreise siit>>