est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Buenos Aires - tangopealinn

Hind al 1599 €

  • Müügiperiood 05.11.18 - 30.09.19

Buenos Airese külastamiseks on põhjuseid palju - rikas ajalugu, suurepärane toit, Argentiina tango, moodne kunst, mitmekesine loodus, aktiivne ööelu ja sõbralikud kohalikud – kõik mida üheks meeldejäävaks puhkuseks vaja!
 
Buenos Aires on Ladina-Ameerika linnadest see kõige euroopalikum linn – laiad puiesteed, rohelised pargid, esinduslikud hooned, rikkalik kultuurielu. Ilmselt kõige tuntum linnaosa on La Boca – see on Buenos Airese kõige kirevam ja värvilisem linnaosa, ühtlasi ka tango sünnikoht.
Recoleta omapärane surnuaed, kus puhkab ka Evita ningPalermo, kus on linna kõige suuremad pargid ja mille eraldi vaatamisväärsuseks on loomaaed. San Telmo linnaosa pakub oma paljude antikvariaatidega vana aja hõngu, õhtuti saab sealsetes pisikestes baarides nautida elavat muusikat. Puerto Madero on endise sadama alale loodud linna kõige modernsem osa, kus kohalikud armastavad jalutamas käia. Linna üheks tuiksooneks on Florida kaubandustänav, millel asub ka omapärase arhitektuuriga Galerias Pacifico.
 
Kui Buenos Airese erinevad linnaosad on juba avastatud siis on võimalik külastada linnaelanike nädalalõpu ja puhkuse veetmise piirkonda - Tigre’t või Parana jõe deltat. Samuti on võimalik külastada tunnise praamisõidu kaugusel asuvat romantilist Uruguay väikelinna Colonia del Sacramentot, mille ajalooline vanalinn on kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse.
 
Tallinnast pääseb Buenos Airesesse mugavalt ühe ümberistumisega Frankfurdis, Lufthansa lendudega.
 
7 ööd majutust hommikusöökidega
Hind alates reisija kohta
 1559 €
 1699 €
 1699 €
 1699 €
 1799 €
 1929 €

Tegemist on näidishindadega, meie hotellivalik on tegelikult palju suurem. Küsi täpsemat pakkumist meie reisikonsultandilt!
 
Hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupileteid algusega Tallinnast
- lennujaamamakse seisuga 02.11.2018
- 7 ööd majutust valitud hotellis ühele kaheses toas eeldusel, et koos reisib kaks inimest
- hommikusööke
 
Lisatasu eest:
- lisaööd Buenos Aireses või mujal Argentiinas
- reisikindlustus
- autorent ja lennujaama transfeerid
- ekskursioonid ja muud reisiteenused sihtkohas
- ühese toa lisamaks
 
Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!
 
Küsi parimaid pakkumisi meie reisikonsultandilt tellimus@wris.ee või helista 612 9130.
 
* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks.