est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Barcelona ja kogupere teemapark PortAventura

Hind al 659 €

  • Müügiperiood 25.07.19 - 31.10.19
  • Reisi kestvus 6 päeva
  • Reisivahemik Port Aventura park ja Ferrari Land on avatud oktoobri lõpuni, Caribe Aquatic veepark 15. septembrini 2019

Kataloonia pealinn Barcelona Hispaanias on võrratult kauni arhitektuuriga vilgas ja nooruslik linn, ka mõnepäevane puhkus siin pakub värskendavat vaheldust ja hulgi vahvaid elamusi.
Pole just väga palju linnu, kus üks ja seesama arhitekt on loonud suure osa linna vaatamisväärsustest. Just seda on aga teinud Antoni Gaudi Barcelonas – tema tööd on tõeliselt erilised, põnevate ja suisa ebamaiste vormidega. Tähtsaim neist on kahtlemata juba 1882. a nurgakivi saanud ja veel tänaseni ehitatav La Sagrada Familia Katedraal, Gaudi ise pühendas selle ehitamisele üle 40 aasta ning leidis siin ka oma viimase puhkepaiga. Kui katedraal kunagi päriselt valmib, saab siin olema kokku 18 torni - 12 pühendatud apostleile, 4 evangelistidele, 1 Jeesus Kristusele ja 1 Neitsi Maarjale.
Kõrgendikul asuv fantaasiast pulbitsev Park Güell (Güelli park) – seegi on Gaudi loodud. Siinsed huvitavad ja kummalised sambad, pargipingid ning kivist pitsmustrid on teada-tuntud nii mõneltki Barcelona postkaardilt.
Futuristliku lainelise fassaadiga elamuhoone Casa Mila (La Pedrera) loodi Milade abielupaari tellimusel, selle katuseterrassil asub aga tõeline skulptuuride park - isegi korstnad ja ventilatsioonitorud on vaatamisväärsused omaette.
 
Barcelonas on lugematu arv restorane ja baare, kus võid nautida kataloonia köögi hõrgutisi – kala ja mereande, ohtralt erinevaid tapase-suupisteid, mille peale juuakse võrratult maitsvat veini või kuulsat kohalikku vahuveini Cava't.
 
Barcelona on suisa paradiis shoppajatele – linn on täis trendikaid, erinevaid rõivastiile pakkuvaid butiike ja kauplusi. Peale kultuuri ja ajalooga tutvumist ning väikest ostutuuri, ehk ka värskendavat suplust Vahemeres, tasuks pidada veidi siestat – nautida päevast puhkehetke, et jaksata osa saada ka Barcelona vilkast ja värvikast ööelust.
 
Barcelona lähistel asub Hispaania suurim teemapark Port Aventura maailm. Park asub Costa Dorada rannikul Salou linnakeses ja koosneb kolmest kogupere teemapargist - PortAventura lõbustuspark, Caribe Aquatic veepark ja Ferrari Land.
PortAventura Lõbustuspark pakub seiklusteks kuute erinevat teemat või paika maailmas, neis on suur valik atraktsioone alates väikelastele mõeldud rahulikest karussellidest kuni peadpööritava kiirusega sõitvate Ameerika mägedeni ja iga teema juurde kuuluvad ka restoranid, baarid ja poed.
Caribe Aquatic veepark asub kohe PortAventura kõrval, selles on liumäed, mullivannid, laste mänguala, restoranid ja sisebassein.
Ferrari Land annab aga ülevaate brändi minevikust ja tulevikust, pakub atraktsioone, mis kiirendavad 0 kuni 180 km/h vaid 5 sekundiga ning pargi suveniiripoest on võimalik meeneks osta erinevaid Ferrari brändi tooteid.
 
NB! Port Aventura park ja Ferrari Land on avatud kuni oktoobri lõpuni, Caribe Aquatic veepark kuni 15. septembrini.

Et saaksid kõike seda nautida, oleme Sulle kokku pannud just selle erilise pakkumise – 2 ööd Hotel PortAventura 4* koos koguperepargi külastusega + 3 ööd Barcelonas.

2 ööd Hotel PortAventura 4* 3 ööd majutust järgnevast valikust:

Hind alates reisija kohta

Eurohotel Diagonal Port 4*

659 €

Hotel 4 barcelona 4*

679 €

Ramblas Hotel 3*

679 €

Hotel Caledonian 3*

699 €

Eurostars Ramblas 4*

709 €

Hotel Petit Palace Museum 4*

739 €

 
Kui soovid lühemat või pikemat reisi ka see on võimalik! Tegemist on näidishinnaga reisija kohta kaheses toas. 
Meie hotellivalik on aga tegelikult palju suurem, küsi täpsustatud pakkumist meie reisikonsultandilt!
 
Hind sisaldab:
- lennupileteid Tallinn – Barcelona – Tallinn
- lennujaamamaksud seisuga 23.07.2019
- käsipagasit (registreeritav pagas lisatasu eest)
- 5 ööd majutust hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
- hommikusööke
- PortAventura lõbustuspargi + Caribe Aquatic veepargi 3 päeva pileteid + ühekordne Ferrari Land pilet
 
Lisatasu eest:
- lisaööd Barcelonas või mujal Hispaanias
- reisikindlustus
- autorent või lennujaamatransfeerid
- ekskursioonid ja muud lisateenused sihtkohas
- ühese toa lisamaks
 
Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!
 
 
Küsi pakkumist meie reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee
 
* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Sõltuvalt reisi kuupäevast, suurüritustest sihtkohas ja vabade kohtade olemasolust võib hind erineda ülaltoodust.