est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Tuneesia - Enfidha

Hind al 435 €

  • Müügiperiood 05.10.20 - 03.10.21
  • Reisi kestvus 8 päeva
  • Reisivahemik 07.05. - 28.05.21 ja 19.09. - 03.10.21

Tuneesia on ehe näide aastatuhandete jooksul segunenud vahemerelikust ning araabiapärasest mentaliteedist. Selles suhteliselt pisikeses Põhja-Aafrika riigis kohtate üllatavalt palju hästi säilinud vaatamisväärsusi. Hotellid ootavad puhkajaid, kes otsivad rahulikku ja kvaliteetset puhkust imeilusatel Vahemere randadel. Kuurorditest leiab ka mitmeid populaarsed spaa- ja talassoteraapiakeskuseid.

Enfidha linn asub Tuneesia kirdeosas, 100 kilomeetri kaugusel pealinnast Tunisest, kahe suurima kuurorti Sousse ja Hammameti vahel.
 
Sousse, Tuneesia suuruselt kolmas linn pole ainult puhkuspiirkond, siinne 8 m kõrguse ja enam kui 2 km pikkuse müüriga ümbritsetud vanalinn on kantud UNESCO maailmapärandi nimekirja. Sousse’i medinat on kasutatud mitmete mängufilmide võtteplatsina, võibolla tuntuim neist 1981. aasta Indiana Jones, kus Sousse´i tänavad asendasid Kairot. Sousse’is on ohtralt välikohvikuid ja restorane, kus saab proovida nii kohalikku Tuneesia kööki kui teiste rahvaste roogi.
Paljudes Sousse’i hotellides on mereteraapiakeskused, kus pakutakse laia valikut erinevaid ja taskukohaseid keha turgutavaid ja värskendavaid protseduure. Õhtuti saate jalutada mereäärsel promenaadil, aga alates keskööst sukelduda ööklubide melusse.
 
Port el Kantaoui asub vaid 5 km kaugusel Sousse’ist, kahe linna vahel liiguvad pidevalt turistide jaoks eribussid ning Sousse ja Port el Kantaoui moodustavad ühtse kuurortpiirkonna. Port el Kantaoui keskmes asub mainekas jahisadam, kus seisab ankrus suurel hulgal jahte ja purjelaevu. Sealsetes kaldapealse restoranides ja kohvikukestes, kus pakutakse värskeid mereande, on meeldiv õhtut veeta. Sadama väravate vastas saab imetleda valgustatud, muusika taktis mänglevat purskkaevu. Selles kuurordis on hulgaliselt golfiväljakuid, lisaks veepark ja väike loomaaed pisikestele turistidele.
 
Kaunis liivarandadega lahes peituvat Hammameti võib pidada Tuneesia kuurortide pealinnaks. Turismihooajal on siin külalisi koguni kümme korda rohkem kui kohalikke elanikke. Hammameti vanalinnas on palju huvitavaid muistseid hooneid, kõige vanem säilinud hoone arvatakse pärinevat aastast 904. Linna peamošee on püstitatud 1236. aastal. Hammameti iidse medina müüri ääres leidub hulgaliselt mauri stiilis välikohvikuid, kust avaneb imeline vaade Vahemerele.
 
Hammameti lõunaosas asub uusim rajoon – Jasmine Hammamet, mille rannajoon on 4 km pikk. Jasmine Hammametis asuv tüüpilises tuneesialikus stiilis ehitatud Medina Mediterranea on kuurortlinna tõmbenumber. Seda ümbritsevad traditsiooniliselt paksud kaitsemüürid. Medinas on mitu väga erilise arhitektuuri poolest silma paistvat hotelli, mis pakuvad elamisvõimalusi otse kuurordi südames. Meelelahutust nii väikestele kui suurtele pakub Carthage Land, kus on nii lõbustuspark (sealhulgas mõned veeatraktsioonid) kui ka restoranid ja suveniiripoed.

NB! Kuni 31.03.2021 kehtivad uutele broneeringutele varajase tellija tingimused - uue broneeringu sissemakse vaid 50 € / reisija kohta ja viimane osamakse hiljemalt 28 päeva enne reisi.

Enfidha lennud algusega Tallinnast väljuvad 2021. aasta suvehooajal reedeti vahemikus 7.05. - 21.05. ja pühapäeviti vahemikus 19.09. - 26.09.   
 
Hotell
Hind alates, reisija kohta
Residence Boujaafar 3* (Sousse) hommiku- ja õhtusöögid 435 €
Marabout 3* (Sousse) kõik hinnas 505 €
Vincci Rosa Beach 4* (Monastir) kõik hinnas 515 €
Vincci Nozha Beach 4* (Hammamet) kõik hinnas 579 €
Sousse Palace Hotel & Spa 5* (Sousse) hommiku- ja õhtusöök 585 €
Iti Bellevue Park 5* (Port el Kantaoui) kõik hinnas 629 €
Iberostar Averroes 4* (Jasmin Hammamet) kõik hinnas 679 €
Steigenberger Marhaba Thalasso Hammamet 5* (Hammamet) kõik hinnas 765 €
Barcelo Concorde Green Park Palace 5* (Port el Kantaoui) kõik hinnas 769 €
Tegemist on näidishindadega, hotellivalik on tegelikult suurem ning ka tubade tüüpe ja toitlustust saab valida erinevat. Küsi asjatundlikku nõu Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee
 
Hind sisaldab:
- lend Tallinn - Enfidha - Tallinn
- transfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi
- majutust 7 ööd valitud hotellis kaheses toas ühele eeldusel, et koos reisib 2 inimest
- toitlustamist vastavalt valitud hotellile
- reisiesindaja teenuseid kohapeal
 
Lisatasu eest:
- COVIDi PAUS lisateenus - 19 € / reisija
- reisikindlustus
- majutus üheses toas
- ekskursioonid ja lisateenused sihtkohas
- õhtusöögid või kõik hinnas toitlustus
 
Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!
 
Vastutav reisikorraldaja Novatoursenne broneerimist tutvu kindlasti ka reisitingimustega!
 
Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning muutuvad pidevalt vastavalt kohtade saadavusele lendudel ja hotellides. Pakkumises välja toodud paketihinnad on arvestatud seisuga 11.02.2021