est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Kreeka - Rhodos

Hind al 459 €

  • Müügiperiood 05.10.20 - 25.10.21
  • Reisi kestvus 8 päeva
  • Reisivahemik 17.05. - 25.10.21

Ajalooline hõng ja kaunid liivarannad!

Rhodose pealinn asub saare põhjatipus ja sellel on hästi arenenud turismiinfrastruktuur, suurejooneliselt väljaehitatud rannikuala, kuldsed liivaluited, kristallselge vesi ning rikas sajanditevanune ajalooline pärand, Rhodose vanalinn kuulub UNESCO maailmapärandisse.

Faliraki asub 15 km kaugusel Rhodose linnast, on saare suurim kuurort ja populaarsuselt neljas ööelulinn Kreekas. Siin on palju baare ja ööklubisid, mida eelistavad just noored turistid. Pikad liivarannad sobivad suurepäraselt lastega peredele. Falirakist lõunas on mitmeid hubaseid lahesoppe randadega.
 
Afandou küla asub Falikari‘st 5 km kaugusel ning on Rhodose saare üks suurimaid ja vanimaid külasid. Afandou ranna pikkus ulatub üle 3 km ning vesi on seal kristallselge.
 
Antiikajal oli Lindos üks Rhodose kolmest tähtsaimast linnast. Tänapäeval on see kuulus ajaloopärand segunenud tõelise kuurordieluga, puhkajad on vaimustuses Lindose ajaloolisest pärandist, ägedast ööelust ning piltilusatest kristallselge veega randadest.
 
Kolymbia asub poolel teel Rhodose ja Lindose vahel – vaid pooletunnise sõidu kaugusel ühele ja teisele poole on kaks saare kõige kaunimat linna. Kunagisest väikesest Kolymbia külast Tsambika kloostri jalamil, on arenenud edukas ja kaunis kuurort. See kuurort sobib inimestele, kes otsivad võimalusi vaikseks puhkuseks. Teed, mis kulgevad mööda randu ja mida ääristavad lopsakad männimetsad, on ideaalseks kohaks jalutamiseks või jalgrattaga sõitmiseks. Need metsad kaitsevad kuurorti tuulte eest, mistõttu võib seal vahel sääski olla. Seega minnes Kolymbiasse puhkama, on soovitav kaasa võtta sääsetõrjevahend.
 
Lachania küla asub Rhodose linnast 70 km ning Lindos‘est 30 km kaugusel. Lachania on kahtlemata üks ilusamaid külasid Rhodose saarel. Siin on säilinud traditsiooniline külakeskus oma kitsaste tänavate ja kõrvutiasetsevate traditsiooniliste majadega, millest paljud on oma endises hiilguses taastatud. Platanos Taverna kõrts ning kirik on külaelu keskusteks. Küla on aastaid tuntud kui Rhodose artistideküla (kunstnikeküla).
 
Ialyssos on kõikehõlmav, kosmopoliitne kuurort saare põhjaosas, 8 km kaugusel Rhodosest. See koht on kuulus oma unikaalsete monumentide, suurejoonelise maastiku ning pehme kliima poolest. See piirkond on tuuline ja suurte lainetega, mistõttu on ta tõeline paradiis surfajatele.
 
Rhodose linnast 3 km kaugusel asuv rahulik ning hubane Kalithea, mida ümbritsevad vaiksed kaljurannad, sobib perepuhkuseks.
 
Ixia asub Rhodose loodeosas, 6 km kaugusel Rhodose linnast. Siia on ehitatud osa Rhodose parimatest hotellidest. Ixia kivirannad, mis suveperioodil on pigem tuulised ja kõrgete lainetega, sobivad suurepäraselt purjetajatele ja surfajatele.

NB! Kreekasse reisimiseks peavad kõik vähemalt viieaastased reisijad tegema COVID-19 testi, mis ei tohi olla tehtud varem kui 72h enne lennu saabumist sihtkohta. Testi ei pea tegema reisijad, kellel on täielikust vaktsineerimisest möödas vähemalt 14. päeva.
Lisaks tuleb hiljemalt 24h enne saabumist täita Passenger Locator Form ehk PLF, mille täitmist saab alustada SIIN

Rhodose reisid algusega Tallinnast väljuvad 2021. aasta suvehooajal esmaspäeviti, vahemikus 17.05. – 18.10. 

Näidishotellid

Hind alates inimese kohta

Golden Days 2* (Afandou) söökideta

459 €

Summer Dream 3* (Theologos) hommiku- ja õhtusöögid

469 €

Carina 2* (Rhodos) hommikusöögid

499 €

Dionysos 4* (Ixia) hommikusöögid

535 €

Aloe 4* (Faliraki) hommikusöögid

555 €

Blue Horizon Palm Beach Hotel & Bungalows 4* (Ialyssos) hommiku- ja õhtusöögid

615 €

All Senses Nautica Blue Exclusive Resort & SPA 5*(Fanes) kõik hinnas

679 €

Eden Roc Resort 5* (Kalithea) kõik hinnas +

879 €

Mitsis Faliraki Beach 5* (Faliraki) kõik hinnas

899 €

Tegemist on näidishindadega, meie hotellivalik on tegelikult palju suurem, küsi täpsustatud pakkumist meie reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee 

Hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletit Tallinnast sihtkohta
- lennujaamatransfeere sihtkohas
- 7 ööd majutust valitud hotelli kaheses toas ühele inimesele
- toitlustust vastavalt valitud paketile
- eestikeelse reisiesindaja teenuseid sihtkohas

Lisatasu eest:
- COVIDi PAUS lisateenus - 19 € / reisija (reisikorraldaja Novatours pakettidele)
- reisikindlustus
- kohapealsed ekskursioonid
- toitlustus lennuki pardal
- majutus üheses toas
- NB! Kreeka hotellides kehtib turismimaks, mis sõltuvalt hotellikategooriast on 0,5 – 4 € /tuba/öö. Turismimaks ei sisaldu reisipaketi hinnas ja see tuleb tasuda hotellis kohapeal.

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu, vaata järelmaksu kohta täpsemalt!

Vastutavad reisikorraldajad Novatours ja TEZ Tour, enne broneerimist tutvu kindlasti ka reisitingimustega! 

Hinnad on dünaamilised. Mida kiiremini esitad meile enda ostusoovi, seda suurema tõenäosusega saame pakkuda reisipaketti pakkumises väljatoodud hinnaga. Pakkumises välja toodud paketihinnad on arvestatud seisuga 14.06.2021