est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Kreeka - Kefallonia

Hind al 459 €

  • Müügiperiood 05.10.20 - 24.09.21
  • Reisi kestvus 8 päeva
  • Reisivahemik 10.09. - 01.10.21

Kefalloniá on Kreekale kuuluv, suurim Joonia mere saartest, mis on loodud just rahulikuks puhkuseks.
 
Piki mereranda paiknev Argostoli on saare suurim linn ja Kefallonia pealinn. See on rahvarohke linn, kus on peaaegu võimatu igavust tunda: kitsad tänavad ja linnaväljakud on restoranide, kohvikute ja baaride külastajate rohkuse tõttu kärarikkad, õhtul aga puhkeb õitsele linna ööelu – otse tänavatel kõlab traditsiooniline Kefallonia muusika ja oma uksed avavad ööklubid. Argostolist on lihtne jõuda erinevatele randadele, palmidest ääristatud kaldapealne viib linna põhjaosas asuvale Fanari rannale, jalgsi jõuab 20–30 minutiga Lassi kuurordi ülipopulaarsete randadeni ning regulaarselt Argostoli ja Lixouri vahel kurseerivate praamidega on võimalik sõita Paliki poolsaare roosadele ja inimtühjematele randadele.
 
Lixouri on vaikne, ent kaasaegne kalurilinnake. Tänavaile istutatud puude, dekoreeritud väljakute ja lilledega kaunistatud majade, linna poolitava jõe ja selle kaldaid ühendavate sildade tõttu on see üks maalilisemaid kogu saarel. Veetlev Lixouri oli kunagi saare pealinn ning siit pääseb lihtsalt väikese praamiga üle lahe või autoga ümber poolsaare ka praegusesse pealinna Argostolisse.
 
Svoronata on vaikne ja rahulik linnake, mis sobib kõige paremini täielikult lõõgastuda soovijaile. Siin võib aega veeta kitsastel ja käänulistel tänavatel jalutades, lillelõhna nautides, iidse käsitööga tutvudes. Lähimad rannad on kuldse liivaga Ammes ja Ai Helis ning kivine Avithos.
 
Karavados on Kefallonia saare lõunaosas paiknev väike linnake, mida ümbritsevad männimetsad ja tsitruspuude salud. See on tõeline kalurilinnake traditsioonilises stiilis majakeste, hoolitsetud aedade, kiriku ja paari väikese taverniga. Karavadoses puhkajaid tõmbab ligi Agios Thomase rand – kaks väikest kaljudega eraldatud liivast rannaala kristallselges lahes. Randadelt on nähtav teisel pool väina laiuv Zakynthose saar, kuhu võib üheks päevaks sõita Porose või Sami sadamatest.
 
Rahulik Lourdase linnake asub Kefallonia lõunaranniku järsul nõlval rohkem kui 2 km pika lahe ääres. Männimetsade ja küpresside keskel paiknevad majakesed näevad Enose mäe taustal imetoredad välja, allpool asuvatel restoranidel, baaridel ja tavernidel väänlevad aga viinapuuoksad, andes meeldivat varju.
 
Skala paistab silma hingematvalt kauni looduse poolest, samas on võimalik valida paljude tavernide, restoranide, baaride, toidu- ja suveniiripoodide vahel, ka öösel on Skala rahvarohke. Skala rannikul kulgeb männimetsa kõrval lai 3 km pikkune kohati kruusaga segatud liivarand, kus on avatud rannabaarid ning pakutakse veespordialadega tegelemise võimalust. Läheduses asuvad Potamaki, Kaminia ja Mounda rannad on saare pikimad liivarannad. Lõdvestuda soovijad leiavad väikesi eraldatud lahekesi, naudivad vaateid Zakynthosele, Peloponnesosele ja Joonia merele.
 
Poros paistab silma metsiku ja muljetavaldava maastikuga ning kristalse veega. Kohalikule loodusele iseloomulikud lohud kaljudes aga öeldakse olevat sisse tallatud pooljumal Heraklese poolt. Porosest on mugav suunduda kuulsale Antisamose rannale või Melissani ja Drogarati stalaktiitkoobastesse. See rahulik linn on rändajate ja loomuliku loodusilu otsijate esmane valik.
 
Kefallonia reisid algusega Tallinnast väljuvad 2021. aasta suvehooajal reedeti, vahemikus 10.09. - 24.09.   
Hotell
Hind alates, reisija kohta
Travlos Studios 2* (Poros) söökideta 459 €
Harbour View Oceanis Apartments 2* (Poros) söökideta 469 €
Galaxy 2* (Argostoli) hommikusöögid  469 €
Katerina Studios 2* (Svoronata) söökideta 475 €
Apollon Palace 3* (Svoronata) hommikusöögid 549 €
Paspalis 3* (Skala) hommikusöögid 669 €
Cephalonia Palace 4* (Lixouri) hommiku- ja õhtusöögid 785 €
Apostolata Resort & Spa 5* (Lixouri) hommiku- ja õhtusöögid 895 €
Mediterranee 4* (Lassi) hommiku- ja õhtusöögid 979 €
Apollonion Asterias Resort & Spa 5* (Lixouri) kõik hinnas 1025 €
Tegemist on näidishindadega, hotellivalik on tegelikult suurem ning ka tubade tüüpe ja toitlustust saab valida erinevat. Küsi asjatundlikku nõu Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee
 
Hind sisaldab:
- lend Tallinn - Kefallonia - Tallinn
- transfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi
- majutust 7 ööd valitud hotellis kaheses toas ühele eeldusel, et koos reisib 2 inimest
- toitlustamist vastavalt valitud hotellile
- reisiesindaja teenuseid kohapeal
 
Lisatasu eest:
- COVIDi PAUS lisateenus - 19 € / reisija
- reisikindlustus
- majutus üheses toas
- ekskursioonid ja lisateenused sihtkohas
- õhtusöögid või kõik hinnas toitlustus
NB! Kreeka hotellides kehtib turismimaks, mis sõltuvalt hotellikategooriast on 0,5 – 4 € /tuba/öö. Turismimaks ei sisaldu reisipaketi hinnas ja see tuleb tasuda hotellis kohapeal.
 
Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!
 
Vastutav reisikorraldaja Novatoursenne broneerimist tutvu kindlasti ka reisitingimustega!
 
Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning muutuvad pidevalt vastavalt kohtade saadavusele lendudel ja hotellides. Pakkumises välja toodud paketihinnad on arvestatud seisuga 25.05.2021