est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Puhkuse valem 1 + 1 = 3

Hind al 140 €

  • Müügiperiood 15.09.20 - 18.12.20
  • Reisivahemik Kuni 18.12.2020

Puhka Laulasmaal!

Hestia Hotel Laulasmaa Spa on ennast peitnud rahu sisse – sinna, kus elu iseenesest leiab enda jaoks üles teistmoodi ja hoopis aeglasema käigu. Kõigest 30 minuti kaugusel Tallinnast oleme teie jaoks kõrvale pannud pisut puhkust, mugava olme, parasjagu lusti, mõnusaid maitseid, merest võetud tervist, loominguliselt töise aura ning imeilusa liivaranna koos rannaroosidega…

Pärast kahte päeva Laulasmaa laulva liivaga rannas ja metsades, õhtuid spaas lõõgastudes ja hoolitsusi nautides ning pärast restoranis Wicca peakokk Angelica Udekülli armastusega loodud toitudega end hellitades saab kiiresti selgeks – kaks päeva on liiga vähe! Oleme sellega täiesti nõus ja kingime sulle seetõttu ühe tasuta puhkusepäeva lisaks. Veeda unustamatud kolm päeva Laulasmaal vaid kahe päeva hinnaga!

Või kasuta võimalust ja pange sõpradega punt kokku ning põgenege sügisilma eest soojadesse basseinidesse – broneerides samaks kuupäevaks 3 tuba, saate nendest 1 toa tasuta!

Pakkumise hind sisaldab:
- majutus valitud toas
- rikkalik hommikusöök
- vee- ja saunakeskuse külastus
- jõusaali kasutus
- hommikumantlite kasutus
- tasuta parkimine ja kiire WiFi

Kampaania tingimused:
- pakkumine kehtib broneerimiseks ja majutumiseks kuni 18.12.2020
- pakkumisel arvestatakse paindlikku päevahinda, kõige odavam öö/tuba on tasuta.

 
Küsi täpset pakkumist Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee

Hinnad on dünaamilised ning muutuvad pidevalt vastavalt kohtade saadavusele. Pakkumises on välja toodud parim hind seisuga 15.09.2020.