est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Põnevad reisid Eestis ja lähiriikides!

  • Müügiperiood 06.03.20 - 31.01.21

Reisid Eestis ja naaberriikides klassi, kolleegide või sõpradega.

Kas teadsid, et sama asjatundlikult ja innukalt kui eksootilisi kaugreise, pakub Wris ka reise Eestis, Baltikumis ja teistes naaberriikides? Just praegu on parim aeg planeerida vahva väljasõit klassi, kolleegide või sõpradega. Üks paremaid viise oma sõpruse tähistamiseks on kindlasti ühiste teekondade ette võtmine. Reisid ei pea teid sugugi viima kaugele ja pikaks ajaks. On imetoredaid paiku Eestis ja lähiriikides, kus nautida aega, koosolemist ja selle kõige juures ka targemaks saada. Enne, kui lähed Pariisi, käi ära Nuustakul! Või hoopiski Soomaal või Setomaal? Prangli saarel või Pokumaal? Peterburis või Ahvenamaal?

Nii reisiks Eestis kui ka sõiduks naaberriikidesse saame broneerida teie seltskonnale sobiva bussi või kasutada hoopis lennu-, laeva- ja rongitransporti - igaüks leiab pakutava hulgast endale just sobivaima lahenduse. Ka majutusvõimalused, mida meie kaudu broneerida on väga mitmekesised - mugavad hotellid ja lahedad hostelid, mõnusad spaad ja väärikad mõisad, lihtsamad korterid ja luksuslikud villad, looduslähedased kämpingud ja võluvad metsamajakesed - igale sõpruskonnale või grupile leiame just sobiva! 

Samuti pakume võimalust tasuda reisi eest osade kaupa.
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!

Meie asjatundlikud reiskonsultandid koostavad sobiva programmi nii aktiivsetele seiklejatele, kultuurihuvilistele, loodusnautlejatele kui noorimatele reisisellidele! Küsige julgelt parimaid pakkumisi meie reisikonsultandilt tellimus@wris.ee või helista 6 129 130.